Jump to content

Šta mogu očekivati od žalbe.


slinky

Preporučene objave

Naime, 22.12.2017 sam ima lakšu prometnu nezgodu gdje sam nepažnjom na raskrižju oduzeo prednost vozilu i došlo je do manjeg sudara.

Ja sam htio europsko izvješće da ispunimo on je zvao policiju.

Napravili su zapisnik, uviđaj izvršen, alkohola nije bilo, ja imam ogrebotinu na braniku on udubljena zadnja lijeva vrata.

Išao sam na moje osiguranje da vidim ali nemaju nikakvu obavijest o naplati štete s moje police.

Danas je stigao obavezni prekršajni nalog gdje je sve navedeno ali je izrečena kazna 4000kn.

Vežu se na članak 57., stavak 4., kažnjivo po članku 57., stavak 7., s primjenom članka 293., stavak 1. te zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilom u trajanju od 2 mjeseca.

Da sam dobio 1000kn kazne za izazivanje prometne nezgodne prihvatio bi ali ovo me iznenadilo.

Ovo mi je prva prometna od kad vozim od 94god, nezaposlen sam to sam sve mislio navesti u žalbi da mi se ublaži kazna.

Molio bi savjet šta mogu očekivati?

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Krivo sam napisao, mislim pisati prigovor na prekršajni nalog na iznos.

Samo da navedem jedan primjer skraćeno.

Prošle godine u 7 mjesecu se tip na semaforu zabio u moj auto, žena išla na posao.

Naš auto je proglašen totalkom, a tip je dobio 1000kn kazne za izazivanje prometne nesreće odmah su mu rekli na licu mjesta.

Ti iznosi mi jako variraju ovaj slučaj u odnosu na moj.

Meni nije policajac ništa rekao kad je došao na uviđaj za iznos kazne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 13 sati , slinky je napisao:

Vežu se na članak 57., stavak 4., kažnjivo po članku 57., stavak 7., s primjenom članka 293., stavak 1. te zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilom u trajanju od 2 mjeseca.

 

prije 12 sati , slinky je napisao:

Sutra idem u Heinzelova da mi obrazlože za šta me sve tereti.

čl.57 oduzimanje prednosti,kazna 3000 kn+zaštitna mjera

čl.293 izazivanje prometne bez ozlijeđenih 1000 kn

Sasvim normalno da ćeš izgubit bonus jer si kriv za nezgodu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija