Jump to content

Molim preporuku


vjekobbd

Preporučene objave

Molio bih vas preporuku za iskusnog odvijetnika u području radnog prava . Dosta sam prošao net i nisam našao kvalitetnu preporuku . Previše zbunjujučih te različitih podataka . 

Radi se o kršenju zakona o radu , te o kršenju zakona o zaštiti na radu .

Radi specifičnosti situacije ne bih ulazio u detalje . Ukoliko je potrebno može pitanja na pm . 

Područje Zagreba i okolice . 

 

Unaprijed hvala 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

buduči da nema odg. da pojasnim 

radi se savjetovanju - imam pripremjenu prijavu za mobing , obavljam posao di moram često čitati zakone, propise tako da sam "donekle" upoznat sa svojim pravima , 

zastupanje - kad pošaljem prijavu ... volio bih da me zastupa osoba koja je završila školu za to , a ne netko ko je "donekle upoznat".

 , te bih još napomenuo da po mom mišljenju postoje elementi kaznenih dijela u istome .

za sve što sam naveo posjedujem pisani dokaz ( izjave , zapisnici , email )

ukoliko sam nešto netočno/nestručno napisao , nemojte zamjeriti prvi put se susrečem s ovakvom situacijom pa postoji određena doza nelagode 

unaprijed hvala 

svaki savijet je dobrodošao

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sindikat nula bodova ... tražio da reagiraju ... 

nisam udruge ... nebi njih ... 

problem je kaj taj mobing počinje kada sam pismeno poslodavcu prijavio dugogodišnja kaznena dijela na štetu radnika , koje se nastavlja . 

Bojim se pisati problematiku . ovako sve zvuči nedorečeno , neodređeno i zbunjujuče .

Želim da se prekine takav rad , da se kazne krivci te  da mi se nadoknadi šteta po mom zdravlju , uskračne financijske obaveze te stres koji doživljavam svakodnevno

Ukoliko želiš mogu ti pobliže pojasniti na p.m  ukoliko ostaviš neki kontak 

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija