Jump to content

Pretplata za mobitel


Teo Malnar

Preporučene objave

Poštovani,

   Kroz razgovor s korisničkom službom Tele 2 kompanije dogovorena mi je tarifa i pretplata uređaja za sveukupno 280 kn. Nekoliko puta sam pitao da li je to konačna cijena s uključenim PDV-om i ostalim dodatcima. 

   Pri primitku uređaja (uređaj je poslan poštom s zapakiranim ugovorom i uređajem u jednom velikom paketu) dobio sam poruku o mjesečnom računu koji iznosi 350 kn i za tarifu koja nema niti približne vrijednosti koje su mi obećane.

 

Molio bih Vas za pravni savjet i zakone (članke) na koje se mogu opozvati.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , Teo Malnar je napisao:

Poštovani,

   Kroz razgovor s korisničkom službom Tele 2 kompanije dogovorena mi je tarifa i pretplata uređaja za sveukupno 280 kn. Nekoliko puta sam pitao da li je to konačna cijena s uključenim PDV-om i ostalim dodatcima. 

   Pri primitku uređaja (uređaj je poslan poštom s zapakiranim ugovorom i uređajem u jednom velikom paketu) dobio sam poruku o mjesečnom računu koji iznosi 350 kn i za tarifu koja nema niti približne vrijednosti koje su mi obećane.

 

Molio bih Vas za pravni savjet i zakone (članke) na koje se mogu opozvati.

 

 

u rtoku od 14 dana možeš potkazati ugovor (bez obrazloženja) i vratit (preporučeno poštom ) uređaj.

ali obrazloženje da se o toj tarifi  nije razgovaralo bilo bi korisno. 

https://www.zakon.hr/z/193/Zakon-o-zaštiti-potrošača

uređeno: od bovu
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Teo Malnar je napisao:

Kroz razgovor s korisničkom službom Tele 2 kompanije dogovorena mi je tarifa i pretplata uređaja za sveukupno 280 kn.

ako se radi o telefonskoj prodaji (online) bez problema u roku 14 danaa možeš raskiuti ugovor,čak nisi dužan ni objašnjavati išta.....obavijesti ih mailom i pošalji .....

međutim,

prije 21 sati , bovu je napisao:

Pri primitku uređaja (uređaj je poslan poštom s zapakiranim ugovorom i uređajem u jednom velikom paketu) dobio sam poruku o mjesečnom računu koji iznosi 350 kn i za tarifu koja nema niti približne vrijednosti koje su mi obećane.

malo mi je nejasno da sii već dobio porukom neki račun i slično...možda si već korisnik kod njih ili možda imaš kakvo kašnjenje ,pa dvije rate i slično...tako da se možda i ne radi o "prevari" i trebalo bi pogledati u ugovore šta piše i ustanoviti razlog poruka.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija