Jump to content

brzi zajam ovrha


brkone

Preporučene objave

 

Tek sam sutra u mogucnosti otplatiti kredit od 1300 kn..a to je peti dan od dospijeca 07.06

kolike su sanse da moja uplata oko 15:00 me spasi ovrhe..da li se taj zadnji dan racuna kao potencijalno dospijeca racuna ?

hvala lijepa na odg.

veliki retard

brko

U slučaju da iznos računa za zajam ne bude plaćen pravovremeno, u roku i cjelosti, nakon 5 (pet) dana od dana dospijeća navedenog računa, sukladno Ovršnom zakonu, pokrenuti ćemo postupak ovrhe.
D
Dostavljamo na uvid PRIJEDLOG ZA OVRHU, koji ćemo aktivirati dana 12.06.2018 spacer50.gif
spacer50.gif
spacer50.gif
spacer50.gif
spacer50.gif Kako će se podnošenjem Prijedloga za ovrhu i Rješenjem o ovrsi, a sukladno Ovršnom zakonu, Vaš dug uvećati /troškovi zateznih kamata, troškovi javnog bilježnika 175,00 kn, troškovi odvjetnika 312,50 kn - 625,00 kn, troškovi prisilne naplate FINE-e 190,00 kn/ dajemo zadnju mogućnost /čl.14.2. Općih uvjeta/ da do dana 12.06.2018 uplatite iznos dugovanja i tako izbjegnete prisilnu naplatu /ovrha/ i navedene dodatne troškove.

 

uređeno: od brkone
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, brkone je napisao:

Tek sam sutra u mogucnosti otplatiti kredit od 1300 kn..a to je peti dan od dospijeca 07.06

kolike su sanse da moja uplata oko 15:00 me spasi ovrhe..da li se taj zadnji dan racuna kao potencijalno dospijeca racuna ?

Kako Vam je drot13 i rekao, samo Vi to platite i čuvajte potvrdu o uplati. 

Ako je dospijeće bilo 7.6.2018., a oni Vas pozivaju na rok od 5. dana računajući od dana dospijeća, onda je zadnji dan za uplatu 12.6.2018. do ponoći. Kako god, i da sutra bude doneseno to rješenje o ovrsi, ako platite sutra imate na isti dan izdanu potvrdu o plaćanju duga, tako da uvijek imate mogućnosti prigovora u kojem možete istaknuti da je dug pravovremeno podmiren i da za preuranjenu ovrhu i nastale troškove niste odgovorni odnosno da ih snosi ovrhovoditelj, te da tražite obustavu postupka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija