Jump to content

prijedlog kostura cjelovite mirovinske reforme koja slijedi u 2019.god.


malicovjek

Preporučene objave

googlam satima i ne mogu pronać, a znam da sam to nekada davno vidio, statističku raspodjelu starosti hrvatskih branitelja a naročito dragovoljaca DR. Mislim da se to moglo izvući iz onog prvog, ilegalnog registra

Znam da je pamćenje varljiva zvjerka, al kladio bih se da su u ratu najbrojnija bila godišta 1963. i 1964. Barem u mojoj postrojbi.

Ako netko zna pouzdano ili ima link na podatke, molim lijepo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

.. meni je to kao neki deja vu sto se tice 2.stupa, .. jos 2012.god. koliko se sjecam, SDP vlada je pol.sluzbenike istjerala iz 2.stupa i trazila da se to potpise, u protivnom nece moci ici u mirovine po posebnim uvjetima (na koje su imali pravo-pol.sluzbenici i djelatne voj.osobe) prema procjenama sluzbenici su izgubili od 90.000-120.000kn po osobi, ovisno u bruto uplatama .. znaci, prvo silom bez pitanja u 2.stup negdje 2002.god. a onda van 2012.god. prijetnjom - a para nigdje .. eh

uređeno: od fango
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, fango je napisao:

.. meni je to kao neki deja vu sto se tice 2.stupa, .. jos 2012.god. koliko se sjecam, SDP vlada je pol.sluzbenike istjerala iz 2.stupa i trazila da se to potpise, u protivnom nece moci ici u mirovine po posebnim uvjetima (na koje su imali pravo-pol.sluzbenici i djelatne voj.osobe) prema procjenama sluzbenici su izgubili od 90.000-120.000kn po osobi, ovisno u bruto uplatama .. znaci, prvo silom bez pitanja u 2.stup negdje 2002.god. a onda van 2012.god. prijetnjom - a para nigdje .. eh

Upravo tako fango - para nigdje :-( e sad pitanje ja sam još u pol. službi i iči ću uskoro u mirovinu bila ona profesionalna ili opća invalidna ili HRVI mene zanima što onda s 2.stupom kojeg su mi prema zakonu o umirovljenju DVO i POL.službenika ukinuli a ja ću iči da li po ZOMO ili Zakona o braniteljima ???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija