Jump to content

Kazna od talijanske policije


domagoj.ppv

Preporučene objave

Pozdrav,

stigla mi je preporucena posiljka s povratnicom od policije iz Venecije. Pretpostavljam da se radi o prometnoj kazni koju sam mogao dobiti prosle godine u 7. mjesecu, jer sam tada prolazio oko Venecije. Posiljku jos nisam preuzeo, vec stoji u posti.

Kao prvo volio bih da mi netko kaze da li je ovo stvarno od prometne policije? 

Comune di Venezia

POLIZIA MUNICIPALE

Mestre - Via Cappuccina 76

30172 VENEZIA - VE - ITALIA

Jos jedna stvar sto je specificna je ta sto nisam dobio kaznu sa svojim autom, tj. nemam auto na moje ime, vec je ovo kazna najvjerojatnije napravljena sa autom od rent-a-cara. Tako da pretpostavljam da je talijanska policija kontaktirala rent-a-car i da su im oni proslijedili moje podatke.

Sta mi je ciniti? Da li postoji ''rupa'', jer sam citao nesto da sam u jako dobroj situaciji ako se posiljka ne preuzme? Ali i ako se ne preuzme posiljka, sta je onda sa sljedecim prelaskom granice, aerodrom itd itd?

Ugl. sto mogu uciniti, koje su posljedice itd.?

Hvala

LP

Domagoj

uređeno: od domagoj.ppv
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne znam kako rade Talijani, ali da je obrnuta situacija (da mi tražimo talijana), raspisali bi potragu i kad/ako ga zaustave na granici, uručili bi mu ono što smo mu slali. Time je taj dio riješen, a daljnje ignoriranje bi dovelo do novčane kazne za nedavanje podataka koja bi se naplatila ovrhom u državi prebivališta.

Postupci su vjerojatno dobrim dijelom slični, ali sad, kako će oni točno napraviti...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija