Jump to content

Prodaja vozila


butkoJ

Preporučene objave

Pozdrav svima,

Prije par mjeseci sam poznaniku dao auto uz dogovor da će isti on otplatiti za mjesec dana. Čovjek me cijelo vrijeme zavlači i očigledno je da ne misli platiti auto. Prijenos i kupoprodajni ugovor nismo radili. Kroz par dana planiram otići sa par ljudi po auto i zanima me koja su mi prava ako to ne prođe glatko. Zapravo treba mi savjet što da radim 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prvo, ne ići sa par ljudi po auto jer se to može zakomplicirati na sto načina, od kojih je dobar dio nepovoljan za tebe.

Otići na policiju i prijaviti kazneno djelo utaje. Ugovora nemate, novac niste razmjenjivali, a tvoj auto je kod njega i on ga ne želi vratiti. Ako je već dao dio novca, može se raditi o kaznenom djelu prijevare. U svakom slučaju, to je bolji put.

Imaš li rezervne ključeve i kod koga su dokumenti auta (prometna, osiguranje)?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 18 minuta, drot13 je napisao:

Prvo, ne ići sa par ljudi po auto jer se to može zakomplicirati na sto načina, od kojih je dobar dio nepovoljan za tebe.

Otići na policiju i prijaviti kazneno djelo utaje. Ugovora nemate, novac niste razmjenjivali, a tvoj auto je kod njega i on ga ne želi vratiti. Ako je već dao dio novca, može se raditi o kaznenom djelu prijevare. U svakom slučaju, to je bolji put.

Imaš li rezervne ključeve i kod koga su dokumenti auta (prometna, osiguranje)?

Imam rezervni ključ, servisnu knjigu i knjigu uputstva. Prometna i polica su kod njega i nije dao ni kune .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija