Jump to content
razielarahnid

Taxi racuni

Preporučene objave

Posto sa dosta strana cujen razne price, a zakon je i dalje nedefiniran... Moram li kao vozac taxi vozila izdati odman racun (na dosta mista blagajna nma signala i cesto kad ides izbacit racu pise greska ili nema signala)? Te dali moram palit taksimetar ili radit kakav ugovor ako je cijena unaprijed dogovorena? Hvala

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru. I to je i moje misljenje ali postoke trenutci kad blagajna ne hvata signal i nece izbaci, a onda se navodno salje mailom racun (bar san tako cuja) sta mi nema logike jer od kud mi mail od te osobe. 

Podijeli ovu objavu

prije 6 sati , razielarahnid je napisao:

Hvala na odgovoru. I to je i moje misljenje ali postoke trenutci kad blagajna ne hvata signal i nece izbaci, a onda se navodno salje mailom racun (bar san tako cuja) sta mi nema logike jer od kud mi mail od te osobe. 

Ako uređaj nije ispravan, to može biti iz više razloga. Ako samo nema interneta, onda mu izdajete račun bez JIR i ZKI, pa isto fiskalizirate naknadno u roku 48 sati. 

Ukoliko sam uređaj nije ispravan i ne može ispisati nikakav račun, onda morate imati knjigu uvezanih računa ovjerenu u Poreznoj upravi i ručno iz nje ispisati račun. 

Podijeli ovu objavu

Mario37 u tome i je problem i zato me i buni jer dosta ljudi koje san pita to od 48 sati koristi za vecinu racuna bez obzira radi li uredaj ili ne, a onda uz to ubacuju saljes racun mailom sta mi nije imalo nikakvog smisla. Hvala na odgovoru. 

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad