Jump to content

Kamera na semaforu


Sunflower__

Preporučene objave

Pozdrav,

 

na križanju Slavonske i Siniše Galavaševića dogodio mi se kontakt s vozilom koji se nepropisno prestrojavao bez ikakve signalizacije gdje sam ja u tom trenutku naglo zakočila ali obzirom na kišu i uvjete koji su bili na cesti moje vozilo je proklizalo te smo se udarili.

Žena koja nije bila vozač i koja je sjedila na stražnjem sjedalu je izašla iz vozila te me krenula verbalno vrijeđati a zatim fizički krenula na mene i šakom udarila u auto na što sam ja otišla jer sam se, da prostite us**la, dok je vozač nju smirivao i meni govorio da je sve okej.

Naime, kasnije sam vidjela da na mom vozilu naprijed postoji udubljenje koje nisam odmah vidjela, valjda od šoka. (prva ‘prometna’ mi je ovo bila)

 

Zvala sam policiju i grad Zagreb za kamere na semaforu no i policija i grad Zagreb kažu da to nisu njihove kamere.

Da li netko zna kako doći do snimki tih kamera?

 

Hvala puno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , sivko je napisao:

I šta će ti sad snimka.Niste ispunili eu izvješće niti je policija obavila očevid i nema ni odštete.A pošto si proklizala ima i tvoje krivice u nezgodi.

Hvala na odgovoru.

 

Pa htjela bih snimku zbog toga što je žena nasrnula na mene fizički.

Jer sam bila sama i u tom trenutku nisam znala odreagirati. 

To je uostalom jedan od razloga. 

 

Proklizala sam jer se nepropisno prestrojavao, jesam trebala stisnuti gas? 

Ne osjećam se krivom u ovom slučaju, samo jadnom zbog tog luđačkog napada od osobe koja nije bila za volanom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija