Jump to content

Manipulacija rješenja ministarstva turizma!?!?


anonimno

Preporučene objave

Pozdrav svim zaljubljenicima ovog foruma.Naime moj "problem" je slijedeći.Dobio sam u svoju korist rješenje Ministarstva turizma koje je odbilo žalbu druge strane i priznalo prvostupanjsko ureda za gospodarstvo i obrt.naime tip je otvorio kafić bez moga odobrenja u suvlasničkom dijelu poslovnog prostora (mojem).izgubio je minimalne uvjete, pa sam sa rješenjem otišao u gospodarstvenu inspekciju prijaviti slučaj jer još uvijek radi.Zanima me da li se može takvo rješenje jednostavno izmanipulirati, da li Gospodarstvena inspekcija odmah zatvara lokal bez ikakve odgode ili postoji kakvo treće solomonsko rješenje.Moja bojazan je usmjerena u tom pravcu jer je sve politički jako vezano, jer na osnovu toga su i otvorili, ne uvažavajući gruntovni izvadak i sve ostale potrebite dokumente, gdje je prvi stupanj to sve zanemario.Po zakonu o obrtu također, on je izgubio pravo obavljanja djelatnosti po sili zakona (u izdvojenom pogonu).Hvala svima na odgovorima.i

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija