Jump to content

Rasizam u hrvatskim medijima


pajcek

Preporučene objave

Sokirana sam nekim vicevima u 24sata, kao danas vic o crnkinji i nedavno vic o zidovima. Da li postoji u Hrvatskoj zakon protiv diskriminacije i rasizmu? Na moj protest redakcija 24sata ne reagira i ne skida taj danasnji sramotni vic.Sokirana sam. Koja manjina ili koja rasa ce biti sutra i prekosutra na nisanu? :palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma potpuno se slažem s Vama. Ovdje se toleriraju gadosti poput homića, lejzbejki i pedofila, tobože kod neke nazovi demokracije, a protura nam se putem medija rasizam i diskriminacija svake vrste do nepodnošljivosti. Ja moram priznati da duboko mrzim ovu grupaciju ljudi do boli, ali mi je potpuno svejedno tko je kakve vjere, nacionalnosti ili pak rasne pripadnosti. E pa to je demokracija i pravno uređena zemlja, koja štiti svoj narod od ovakvih monstruma, a tolerira jednakost među ljudima. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

fikus je napisao:

Ma potpuno se slažem s Vama. Ovdje se toleriraju gadosti poput homića, lejzbejki i pedofila, tobože kod neke nazovi demokracije, a protura nam se putem medija rasizam i diskriminacija svake vrste do nepodnošljivosti. Ja moram priznati da duboko mrzim ovu grupaciju ljudi do boli, ali mi je potpuno svejedno tko je kakve vjere, nacionalnosti ili pak rasne pripadnosti. E pa to je demokracija i pravno uređena zemlja, koja štiti svoj narod od ovakvih monstruma, a tolerira jednakost među ljudima. :palac:

 

Fikus, a kaj si danas uzeo? :-P

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

rubens je napisao:

Sokirana sam. Koja manjina ili koja rasa ce biti sutra i prekosutra na nisanu?

 

 

Škoti, bračani, Mujo i Haso,zagorci, cigo, mali Ivica, plavuša u supermarketu, Žak, Chuck Norris ....?????? :-D:-D:-D

 

Ma sve ih volim, samo da nisu homići! Njih niti blizu!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

newbie je napisao:

Opet?

Ili se na te teme vraća samo ljeti?

surf: caffe od lani

 

Pa opet ovi monstrumi marširaju gradom, javno se ljube preko televizije, nisu to marsijanci, nego (nazovi ljudi)! Zamisli, traže pravo da čuvaju djecu i toleranciju u društvu. Pa zašto grad Zagreb šuti, gdje su kamenja, pajseri, truli paradajzi sa Dolca... Fuj, a fakat rasizma u medijima ima!? Treba slušati Presvetog Kardinala Bozanića, skupiti hrabrost i otjerati ove nakaze sa Hrvatskih trgova i ulica!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija