Jump to content

oružane snage i branitelji


ivan456h

Preporučene objave

50% HRVI?

 

Nastavi sa liječenjem i opet na novu procjenu radne sposobnosti.

 

Ali, ratni put je vrlo važan kod ocjene radne sposobnosti .........50% HRVI .... ;-)

 

Imao sam 30% HRVI(50-50% opća) na ranjavanje,prije 4 i pol mjeseca su mi priznali PTSP 30%(nakom dugogodišnjih žalbi i tužbi) tako da sad imam 50%(30+30)HRVI,predao sam u Tvrtkovu na obnovu,nadam se da će mi povećati omjer.jer nemam staža pa mi je mirovina trenutna kao što sam i napisao 2513 Kn.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Oko 3.500,00 kuna. Nisi napisao da li si dragovoljac.........ali to je odokativno.

 

Imam rođaka koji ima 50-50, opća nesposobnost, vojnik, baby-bum generacija i, ima oko 3600 kuna.

 

;-)

nemam status dragovoljca inače sam na upravnom sudu od 1998g upravni sud mi uvaži tužbu min obrane odbaci sad čekam treću presudu da mi se prizna taj period seoske straže kao većini mojih mještana molim odgovor hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
ja sam bio na sudu sa 13 četnika 91. u 2 mj. šta bi ja trebao sad tražiti

da mi dodjele orden narodnog heroja, daj sredi se. A ti mrljo ovima koji nisu dragovoljici napiši odma šta ih čeka.!!.

 

bitno je da si ti dragovoljac a nepitas se kakoje moguce da isti punkt a razliciti status jedan dragovoljac a drugi cz molim odgovor

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To moraš pitati svog zapovjednika, moji dečki svi imaju status dragovoljca, jer su još u proljeće 91 , a neki i prije stupili dragovoljno u redove rezervnog sastava MUP_a tada još uvijek jedine priznate i legitimne formacije koja je u RH postojala. Neznam što je tvoj zapovjednik tebi napisao i dali si možda bio pod mobilizacijiskim pozivom u CZ.Uglavnom trebaš pitati svog tadašnjeg zapovjednika.A molim te reci mi što bih ja trebao to sebe zapitati u tvom slučaju, bedastoće pišeš.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To moraš pitati svog zapovjednika, moji dečki svi imaju status dragovoljca, jer su još u proljeće 91 , a neki i prije stupili dragovoljno u redove rezervnog sastava MUP_a tada još uvijek jedine priznate i legitimne formacije koja je u RH postojala. Neznam što je tvoj zapovjednik tebi napisao i dali si možda bio pod mobilizacijiskim pozivom u CZ.Uglavnom trebaš pitati svog tadašnjeg zapovjednika.A molim te reci mi što bih ja trebao to sebe zapitati u tvom slučaju, bedastoće pišeš.

 

nisu to bedastoce to je stvarnost nitko meni nije rekao ti si cz a tvoj susjed je dragovoljac jer smo bili rasporedjeni po punktovima seoske straze a potpise su potpisivali razni zapovjednici koje ja nepoznam jeli to ratni zlocin moli mrljavca odgovor hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija