Jump to content
dariola

Škole- zamjena radnih mjesta

Preporučene objave

učiteljica sam razredne nastave-produženi boravak,u dubravi.tražim zamjenu za novi zagreb ili jarun,knežija zbog mjesta stanovanja jer mi posao daleko.molila bi učiteljice da se jave ako ima koja da radi u novom zagrebu,jarunu... a da putuje kao i ja pa da joj ujedno više paše istočniji dio grada.unaprijed zahvalna...javite mi se!!!pozzzzzzz

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Profesorica sam engleskog i talijanskog jezika na puno neodređeno radno vrijeme u Splitu i iz obiteljskih razloga i nužne selidbe bih se mijenjala za isto radno mjesto u Zagrebu.Molim da se jave zainteresirane kolegice i kolege!

Hvala!!!

Podijeli ovu objavu

Drage kolegice i kolege,

iz privatnih-obiteljskih razloga trazim premjestaj iz Zagreba u Split (ili okolica), učiteljica sam RAZREDNE NASTAVE, 8 god.staza, posao na neodredjeno vrijeme na zap.dijelu grada.

Ako je netko zainteresiran, ili poznaje nekog kome treba... :)

Hvala!

Podijeli ovu objavu

Drage kolegice i kolege,

iz privatnih-obiteljskih razloga trazim premjestaj iz Zagreba u Split (ili okolica), učiteljica sam RAZREDNE NASTAVE, 8 god.staza, posao na neodredjeno vrijeme na zap.dijelu grada.

Ako je netko zainteresiran, ili poznaje nekog kome treba... :)

Hvala!

Imate li slučajno završen pojačani engleski?

Podijeli ovu objavu

Pozdrav :mase1:

uciteljica sam RN i eng. jezika. Radim na neodredjeno

6 godina u Zagrebu i zelja mi je preseliti se u Šibenik.

Ako ste spremni ili znate nekoga s tog podrucja (citava zupanija

dolazi u obzir), molim javite se.

unaprijed zahvaljujem! ;)

Podijeli ovu objavu

Pozdrav :mase1:

uciteljica sam RN i eng. jezika. Radim na neodredjeno

6 godina u Zagrebu i zelja mi je preseliti se u Šibenik.

Ako ste spremni ili znate nekoga s tog podrucja (citava zupanija

dolazi u obzir), molim javite se.

unaprijed zahvaljujem! ;)

Radno mjesto učiteljice u Kninu tel 0911121104

Podijeli ovu objavu

Zaposlena sam u OŠ u Zagrebu (na neodređeno) na mjestu učitelja tehničke kulture i informatike 10 godina - puno radno vrijeme, te tražim adekvatnu zamjenu radnog mjesta u Splitu. Profesor sam fizike i politehnike (PMF) tako da mogu predavati i fiziku. Svejedno mi je da li je u pitanju OŠ ili SŠ ako se javi kolegica/kolega koji predaje neki od navedenih predmeta i odgovara mu/joj moje radno mjesto. Iskustvo rada u gimnaziji imam (fizika i informatika, te informatika - pripreme za maturu).

Podijeli ovu objavu

Poštovani kolegice i kolege,

predajem u oš u zagrebu matematiku i informatiku (puno radno vrijeme,neodređeno), a iz osobnih razloga bi htjela mijenjati mjesto rada.ako ima netko u splitu i okolici da bi se mijenjao za zagreb molim da mi se javi..sto prije to bolje:-)

Podijeli ovu objavu

Učiteljica sam razredne nastave u privatnoj školi 7 godina (ugovor na neodređeno) i htjela bih se iz osobnih razloga mijenjati za isto radno mjesto u istočnom dijelu grada ili za mjesto u Omišu ili Makarskoj. Molim da se jave svi zainteresirani! Hvala! Pozdrav svima! :)

Podijeli ovu objavu

Drage kolegice i kolege,

uciteljica sam razredne nastave. Radim na neodređeno u Osijeku. Zbog privatnih razloga tražim preseljenje u Zagreb. Ukoliko i sami tražite zamjenu ili znate da netko traži istu, molila bih da mi se javite.

Lp

Podijeli ovu objavu

Poštovani, ako poznajete nekoga tko bi bio zainteresiran. Učiteljica sam usnovnoj školi nedaleko Zagreba, s u govorom na neodređeno vrijeme kao učiteljica hrvatskoga, predavala sam prijašnje godine i informatiku. Ukoliko je netko iz Osijeka i okolice zainteresiran za preseljenje molim da me kontaktira. dmiklec@gmail.com

Podijeli ovu objavu

Pozdrav svima!

Uciteljica sam RN u Malom Losinju. Imam polozen strucni ispit. Ugovor jos godinu dana. Selim se u Solin pa bih se rado mijenjala. Moze i Split ili neko mjesto blizu. Cak bih pristala i na kracu zamjenu. :)

Podijeli ovu objavu

Pozdrav,

učiteljica sam razredne nastave na neodređeno u Zagrebu i radi obiteljskih razloga selim u Šibenik te bih željela zamjenu s nekim iz Šibensko - kninske županije (po mogućnosti što bliže Šibeniku). Ukoliko znate nekoga ili odlučite raditi u zaista izvrsnim uvjetima, javite!

Podijeli ovu objavu

Pozdrav,

učiteljica sam RN s pojačanim programima iz engleskog i hrvatskog jezika. Radim u OŠ Garešnica (Bjelovarsko-bilogorska županija) već 10 godina kao učiteljica engleskog jezika na puno neodređeno radno vrijeme. Tražim razmjenu radnog mjesta na području Splitsko-dalmatinske županije točnije na području Splita, Kaštela i okolice.

Ukoliko znate nekoga ili sami želite razmjenu javite se!

Podijeli ovu objavu

Pozdrav!

Učiteljica sam razredne nastave s pojačanim razvojnim smjerom. Radim već 2 godine u OŠ "Ivan Filipović" Račinovci, PŠ u Đurićima (Vukovarsko-srijemska županija) na neodređeno vrijeme. Tražim zamjenu radnog mjesta na području Primorsko-goranske županije. Želite li zamjenu ili znate nekog tko bi se htio zamjeniti, molim Vas, javite se! 0991985341 Ivana

Podijeli ovu objavu

Zaposlena sam u osnovnoj školi u Slavonskome Brodu kao učiteljica engleskog jezika, ugovor je na neodređeno s punim radnim vremenom. Zbog obiteljskih razloga tražim posao U Zagrebu. Ukoliko ima zinteresiranih za zamjen radnih mjesta, slobodno me kontaktirajte na mail: andjalovesyou@gmail.com.

Lijep pozdrav!

Ivana

Podijeli ovu objavu

Iz Osijeka sam, ali sam zaposlena u osnovnoj školi u Rovinju kao učiteljica MATEMATIKE, ugovor je na neodređeno s punim radnim vremenom. Zbog obiteljskih razloga tražim posao u Osijeku i okolici. Ukoliko ima zainteresiranih za zamjenu radnih mjesta, slobodno me kontaktirajte na mail: saanjaa89@gmail.com

Lijep pozdrav!

Sanja

Podijeli ovu objavu

Poštovani, radim u OŠ u Kaptolu (Požeško-slavonska županija ) kao školski knjižničar na puno, neodređeno radno vrijeme. Zbog obiteljskih razloga tražim zamjenu bilo gdje na području Osječko-baranjske ili Vukovarsko-srijemske županije.

Mail za kontakt: kiarra263@gmail.com

Lijep pozdrav!

Podijeli ovu objavu

Zamjena ZADAR-VINKOVCI

Lijep pozdrav svima! Zaposlena sam za stalno s punom satnicom u srednjoj školi kao profesorica hrvatskoga jezika u Zadru. Tražim zamjenu s istim uvjetima u Vinkovcima. Ukoliko ste zainteresirani javite se na mail ana20_vk@yahoo.com

Podijeli ovu objavu

Drage kolegice i kolege,

uciteljica sam razredne nastave. Radim na neodređeno u Osijeku. Zbog privatnih razloga tražim preseljenje u Primorsko - goransku ili Istarsku županiju. Ukoliko i sami tražite zamjenu ili znate da netko traži istu, molila bih da mi se javite.

Lp

Podijeli ovu objavu

Drage kolegice i kolege,

Iz Osijeka sam a zaposlena sam u Koprivnici. Fizika, puno radno vrijeme na neodređeno u OŠ. Željela bih se mijenjati za radno mijesto bilo gdje u Osječko-baranjskoj županiji ili Zagrebu. Ukoliko ste zainteresirani ili znate nekoga, molim Vas javite se na anja.cosic89@gmail.com.

Lp, Anja

Podijeli ovu objavu

Nastavnik sam informatike (puno radno vrijeme, neodređeno) u srednjoj školi u Velikoj Gorici u okolici Zagreba. Zbog preseljenja se želim mijenjati za radno mjesto učitelja/nastavnika informatike u Puli ili okolici. Nije bitno radi li se o osnovnoj ili srednjoj školi.

Podijeli ovu objavu

sea    0

Drage kolegice i kolege,

profesorica sam engl. jezika i sociologije. Zaposlena sam u OŠ u Dugom Selu (Zagrebačka županija) na neodređeno puno radno vrijeme.Tražim zamjenu za Zadar ili Zadarsku županiju. U obzir dolazi i nepuno radno vrijeme. Lp

Podijeli ovu objavu

Poštovani kolege i kolegice,

profesorica sam tjelesne i zdravstvene kulture u jednoj zagrebačkoj gimnaziji.

Zaposlena sam na neodređeno puno radno vrijeme. Zaposlena sam već 4 godine.

Tražim zamjenu za Zadar ili Zadarsku županiju. U obzir dolazi osnovna i srednja škola, te zamjena na nepuno radno vrijeme.

Ako ima itko zainteresiran ili znate nekoga, slobodno se javite! :)

Lijepi pozdrav

Podijeli ovu objavu

Tražim zamjenu za Zadar ili Zadarsku županiju. U obzir dolazi osnovna i srednja škola, te zamjena na nepuno radno vrijeme.

Lijepi pozdrav

Poštovana kolegice..zaposlena sam u oš Valentin Klarin u Preku na otoku Ugljanu 14 sati (neodređeno) i u oš Privlaka 10 sati (određeno..do povratka ravnateljice na staro radno mjesto).Zainteresirana sam za radno mjesto u Zagrebu radi preseljenja.Ukoliko vam odgovaraju uvjeti pošaljite broj mob. za kontakt kako bi se detaljnije upoznale.

Pozdrav

Podijeli ovu objavu

Lijepi pozdrav[/QUO

Poštovana kolegice..zaposlena sam u oš Valentin Klarin u Preku na otoku Ugljanu 14 sati (neodređeno) i u oš Privlaka 10 sati (određeno..do povratka ravnateljice na staro radno mjesto).Zainteresirana sam za radno mjesto u Zagrebu radi preseljenja.Ukoliko vam odgovaraju uvjeti pošaljite broj mob. za kontakt kako bi se detaljnije upoznale.

Pozdrav

Poštovana kolegice,šaljem broj 091 222 1601

Podijeli ovu objavu

Poštovana kolegice...zaposlena sam u oš Valentin Klarin u Preku na otoku Ugljanu na 14 sati(neodređeno) i u oš Privlaka na 10 sati (određeno-do povratka ravnateljice na staro radno mjesto).Zainteresirana sam za radno mjesto u Zgrebu radi preseljenja.Ukoliko vam odgovaraju uvjeti pošaljite broj mob. za kontakt kako bi se detaljnije upoznale.

Pozdrav

Podijeli ovu objavu

Poštovani,

učiteljica sam razredne nastave i zaposlenica na neodređeno vrijeme u Osnovnoj školi Kustošija u Zagrebu. Radim u produženom boravku.

Svoje stambeno pitanje riješila sam kupovinom nekretnine u Ozlju te bih zamijenila radno mjesto u Zagrebu za radno mjesto u Ozlju ili Karlovcu.

Zanima me ima li učiteljica ili učitelja razredne nastave koji su zainteresirani za takvu zamjenu radnog mjesta.

Postoji mogućnost i rada u nastavi prema dogovoru.

Možete me kontaktirati na mail dina.galilei@gmail.com ili tel. 099/3079777.

S poštovanjem,

Dina Žokvić!

Podijeli ovu objavu

Drage kolegice i kolege,

učiteljica sam RN stalno radno mjesto (područje grada Slatine )- Virovitičko-podravska županija. Zbog osobnih i obiteljskih razloga selim na područje Bjelovarsko -bilogorske županije. Ako nekom odgovara ova zamjena ili znate nekoga da putuje svakodnevno na nekoj od ovih relacija molim Vas da mi se javite.

PS Može i s područja grada Kutine.

vbujanic@yahoo.com

Podijeli ovu objavu

Dragi kolege i kolegice,

iz privatnih - obiteljskih razloga tražim premještaj iz Zagreba u Osijek (ili bližu okolicu).

Učiteljica sam razredne nastave, imam 25 godina staža i posao na neodređeno, na istočnom dijelu grada, prometno odlično povezanom.

Ako je netko zainteresiran ili poznaje nekoga tko bi bio zainteresiran za ovakvu zamjenu, molim da mi javi na mail: biserka.stoka@gmail.com ili na broj mobitela 098/927-9707

Hvala vam!

Biserka

Podijeli ovu objavu

Dobar dan svima! Iz privatnih razloga tražim premještaj iz okolice Koprivnice u Sesvete (Zagreb). Nastavnica sam matematike u OŠ na neodređeno i puno radno vrijeme s položenim stručnim ispitom za srednju školu. Ako ima koga zainteresiranog, kontakt moj je 0992689968. Hvala svima!

Podijeli ovu objavu

Poštovani,

učiteljica sam razredne nastave, na neodređeno. Iz privatnih razloga tražim preseljenje u Zagreb. Radim u bližoj okolici Vinkovaca. Ako ima zainteresiranih za zamjenu, molim vas da mi se javite na broj mobitela 098/189-93-72.

Hvala svima.

Podijeli ovu objavu

Postovane i drage kolegice, zaposlena sam u OS u Zagrebu, radno mjesto uciteljice razredne nast., na neodredeno. Radi osobnih razloga obitelji zelja nam je preseliti u Zadar ili Zadarsku zupaniju. Ukoliko ima netko ima slicne razloge preseljenja u Zagreb i zainteresiran je za zamjenu molim javite se.

Pozz

Podijeli ovu objavu

, miiro78 je napisao:

Postovane i drage kolegice, zaposlena sam u OS u Zagrebu, radno mjesto uciteljice razredne nast., na neodredeno. Radi osobnih razloga obitelji zelja nam je preseliti u Zadar ili Zadarsku zupaniju. Ukoliko ima netko ima slicne razloge preseljenja u Zagreb i zainteresiran je za zamjenu molim javite se.

Pozz

Postovana,

Uciteljica sam RN u Ninu (zivim u Zadru i do posla mi treba autom cca15 min )na neodredjeno vrijeme i radi privatnih razloga zeljela bi mijenjati svoje radno mjesto za Zg.

Podijeli ovu objavu

Učiteljica sam razredne nastave na neodređeno vrijeme u Zadru. Radi obiteljskih i zdravstvenih razloga bi se rado mijenjala s nekim za Split, okolicu Splita, Trogir i okolicu. Može biti i blizina Šibenika .

Podijeli ovu objavu

Drage kolegice i kolege,

učiteljica sam razredne nastave s pojačanim engleskim jezikom. Na tom radnom mjestu sam radila 5 god.  Trenutno radim na neodređeno kao učiteljica u produženom boravku u OŠ u Dugom Selu (Zagrebačka županija), također 5 godina. Zbog obiteljskih razloga tražim preseljenje u Zadar. Ukoliko i sami tražite zamjenu ili znate da netko traži istu, molila bih da mi se javite.

Lp

Maja Lisica 

mmilovac83@gmail.com

Podijeli ovu objavu

Dragi svi,

po zanimanju sam učiteljica razredne nastave + pojačani program iz engleskog jezika. Radim u Požegi, u osnovnoj školi na mjestu nastavnice engleskog jezika. Imam ugovor na neodređeno puno radno vrijeme :) Zainteresirana sam za posao u Zagrebu pa ukoliko ima netko tko bi selio u Požegu, neka se slobodno javi. Pozdrav svima.

Podijeli ovu objavu

Nastavnica sam matematike u gimnaziji u centru Zagreba (neodređeno puno radno vrijeme, položen stručni) i željela bih se zamijeniti s nekim tko radi u Požegi ili okolici Požege. Ako ima zainteresiranih, javite se na 0989559611.

Sretno nam svima!

Podijeli ovu objavu

Pozdrav  !

Po struci sam soc. pedagog i radim u srednjoj skoli u Osijeku ( neodređeno). Voljela bih se zamijeniti za Zagreb ili Zadar! Za sva dodatna pitanja stojim na raspolaganju!

tea.savica@gmail.com 

u obzir dolazi os i ss a ako je u pitanju neka dobra ponuda i pola radnog vremena!

Podijeli ovu objavu

Poštovani,

radim u osnovnoj školi u Županji (povijest, puno radno vrijeme, ugovor na neodređeno). Tražim zamjenu radnog mjesta za Zagreb, Zadar ili Šibenik (može i okolica). U obzir dolaze osnovne i srednje škole. Osim povijesti, u obzir dolazi i hrvatski jezik. 

Lijep pozdrav 

Podijeli ovu objavu

Učiteljica sam RN s pojačanim predmetom Hrvatski jezik. Radim na neodređeno u Zagrebu.

Mijenjala bih radno mjesto za Zadar, Biograd, Benkovac i okolicu.

091/548-76-57

Podijeli ovu objavu

Pozdrav svima...

Uciteljica sam Razredne nastave na neodredeno vrijeme u jednoj OS u Zagrebu, Novi Zagreb. Radi preseljenja u Samobor trazim zamjenu za isto radno mjesto, moze i okolica Samobora, Sveta Nedjelja...

Podijeli ovu objavu

Svakako se obratite nadležnom Uredu državne uprave ili sindikatu, kako bi se evidentirali na listi kao zaposlenik koji želi zamijeniti mjesto rada, a sve s obzirom da oni vode ažurirane liste o takvim zaposlenicima.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad