Jump to content

Privremena mjera smetanje posjeda


anonimno

Preporučene objave

Privremena mjera u nedjelju…

 

Kaj sutra morate to odnesti na poštu?

 

Privremena mjera ovisi od konkretnog slučaja do slučaja. Npr. nalaže se Krokiju da odmah po dostavi ovog rješenja ukloni tenk ispred susjedove kuće jer će u suprotnom isto biti izvršeno po djelatnicima MUP-a čije troškove će Kroki snositi u cijelosti plus gablec, kava i pljuge… Nalaže se Krokiju osloboditi prilaz na česticu zkč br. xyz od šodera i drva koje je nametao na isti u periodu između subote i ponedjeljka te mu se zabranjuje takvo ili slično smetanje do okončanja postupka… Nalaže se Krokiju vratiti bundu, nakit i ključeve od auta svojoj bivšoj ljubavnici a koje će pribaviti od svoje sadašnje koja ni ne zna za bivšu ali će znat kad dobije ovo rješenje…

 

E sad, Vi morate dokazati sve ono kaj se traži i kod smetanja posjeda, ukratko da onaj tko vas smeta nema ovlaštenje (protupravnost) te i sam čin smetanja a što više dokaza, to bolje (slikajte šoder, traktor, ljubavnicu).

 

Dajte malo činjeničnog supstrata pa ak bu mi se dalo bum Vam napisal petit.

 

Srdačan pozdrav

Kroki

 

 

:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Poštovani anonimni,

 

a možda i da Vam policija nosi cigle i radi mort?

 

Prvo da li imate dozvolu za građenje toga? Ako imate, može deklaratorna odluka pa ćemo vidjeti dalje.

 

Glede intervancije policija se pokreće tek post mortem iure pa radije Vi angažirajte par kršnih momaka koji se potpisuju prstom i lopatu u ruke, a ako nn počne rušiti onda zvati policiju, očevid, tražiti zapisnik od pp, pa actio negatoria.

 

Srdačan pozdrav,

Kroki

 

:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imam sve dozvole. To nema problema. Nego, teoretski mogu da 100 puta tužiti za smetanje posjeda, on će 100 puta biti kriv i sve opet ponovno. Kako ga spriječiti da uopće krene u sprečavanje gradnje kioska ili da kad krene bude zaustavljen? Ne mogu stalno zvati policiju kad je sve gotovo. Zato mislim neka privr. mjera?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 7 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija