Jump to content

Pila pili 3 x


sambomi

Preporučene objave

Smiješno zar ne?Kupio mi je suprug malu pilu za drvo,električnu.Radila sam s njom 3 dana(rušili smo orah pa sam one manje grane pilila i čistila).Kupljena je naravno u Pevcu.Pila je kupljena 29.3.06. I sada smo je trebali za neke tanke daske za šalung i suprug upali....ni crk!Ssutra se spremam reklamirati.Može li mi netko pomoći?Što i kako?Pila košta 699,00 kn.Inače imamo pilu za šumu,pravu,ali je meni teška zato je ova kupljena.Molimo hitan odgovor,da znam što me sutra čeka.Hvala unaprijed. :-? :cry: :-x :bonk: :thankyou:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moje saucesce.

 

Morate imati originalni racun (1), ovjerenu garanciju (2) iako u Pevcu cesto tvrde da racun sluzi umjesto garancije, (3) dosta srece jer za dosta Pevecovih proizvoda postoje dobri servisi, medjutim za odredjene vrste proizvoda biste mogli imati poteskoca.

 

Bilo bi idealno kada bi u Vasem mjestu postojao ovlasteni servis. Uzmite pilu sa sobom, racun, pa tko zna ...

 

Puno srece u Pevcu !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi moji, zahvaljujem na odgovorima.Papiri su OK.Bila sam ja danas u Pevcu u Jankomiru.Dođe, lijepo na informacije sa pilom,skromno pristupim gđi.i pričam kako sam tri puta pilila i nakon par mjeseci kad smo se sjetili pili pila ni crk.Gđa me ni ne sluša nego drsko govori :DAJTE MI RAČUN!To mi je diglo tlak.Ja opet fino:gđo sam vam hoću objasnisti,možda mogu zamijeniti robu za drugu i dajem joj račun.Ona mi odgovara da sam to mogla u roku 8 dana.Lijepo joj kažem da se taj propis promijenio i da je sada rok 3 mjeseca jer sam to sinoć čitala na netu.Ona meni krivo sam čitala.Kažem joj da nisam i da kad nešto znam znam.Svaku stvar 5 puta provjerim prije nego se sukobim.Njena je bila zadnja:krivo sam čitala.Pozvala je nekog dečka koji mi je objasnio da moram ići negdje oko Cibone na servis pa ako se ne popravi onda ćemo dalje.Znala sam da će tako biti,ali zar u tom Pevcu uvijek mora biti problema.Jednom je moj dragi suprug kupio 2 lijeve gumene čizme pa su ga napali kad ih je vratio.Pa oni su ih spojili u par i vezali,a on je probao jednu jer ima nogu 49.Osim toga doći do prodavača da ga nešto upitaš teže je nego doći do Predsjedniika.I konačno idem na servis,to je kod Šarengradske pa se javim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Slažem se ,i mislim da on kupuje robu od proizvođača koja je škartirana.Nemreš piliti 3 dana (troši ulja više nego trabant) i nakon 5 mj.kad trebaš sitnicu prepiliti ona ni crk.Moja mirovina je 1400,00 kn,a ona košta 699,00.Pa nije to baš novac za baciti.Pola mirovine od 34 g. radnog staža.A što se ljudi tiče, znam da moraju raditi negdje, ali tamo si u životu koliko si sposoban.Kako si sprostreš tako ćeš leći.Ljudi sa osnovnom školom imaju firme i rade sa 15 radnika, plaća OK,sve OK,koliko se zna.Da li reklama ide na to da ljudi kupe,shvate šrot robu i odustanu.Pa moja kuna je moja.Ima toga svagdje, ali PEVEC je specifičan.Nazav ću ih sutra.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako u tom servisu nebudu mogli popraviti (rok može biti i do 3 mj za popravak) tada će Pevec dati novu. Mislim da pare ne vraćaju !!

 

Ja sam jednom kupio onu grijalicu (mala neka, 99 kn), naravno crkla nakon 3 tjedna puhanja ! ja to tamo vraćam, pa je neki njihov ćića majstor tamo u nekoj buksi nekaj lemio pa ni zalemil, pa mora na servis, ali problem, to je bilo pod markom "Pevec" što znači da nema servisa (netko masovno za njih delal grijalice) pa čiča pak lemil, i "popravio". Odnio ja doma i nakon 7 dana kaput ! odnio ja ponovo, i opet 100 čuda.. te servis ta popravak , te traje 7 dana.. ja im velim, dajte vi meni novu a ovu popravljajte, pa ak popravite ja ju bum uzel.. a ne ne.. to nemre.. ja velim dajte novac pa ja obečajem da bum mam kupil neku bolju skuplju, a ne ne .. i čiča pak popravlja.. pred menom, i nejde.. crko neki.. kaj ja znam.. toga nema pri ruci.. ja nježnim glasićom objašnjavam da mi treba za bebu.. i on se smilovao, nosi kod "šefice" (koja je prije prema meni bila odlučna i neda novu) da se ova neda popravit da mi da novu.. i dobio ja novu.. radi još uvijek .. čudo !

 

FF

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mrzim Pevca o prvog dana,sve mi tamo izgleda šrot.Ali to je moj dragi muž!Svi ga već ismijavamo zbog Pevca.Mislim da mu sada više neće pasti na pamet kupiti čavel tamo.Nije mi padalo na pamet da tražim novac,ali mi ni ne paše da ja hodam okolo po servisu.Da bar to imaju organizirano.No daleko su oni od Kulture.Žalim radnike,nijedan ne bi bio tamo da ima bolji izbor.Kad završim posao dat ću ih u novine.Sjećam se da sam čitala da je čovjek u Bjelovaru kupio bojler bez tipli i svega što treba da se montira na zid.Uvjerili su ga da žena drži bojler dok se on tušira.Ha,ha,ha.Nisu ali je bilo da se to posebno kupuje.U drugim centrima je to u vrećici uz bojler.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I jos nesto - mislim da su zimus popravili stanje ali nisam sigurna ali svih ovih godina radnici su se zimi smrzavali u njihovim prostorijama a bogme i mi kupci. To se nista nije grijalo. Zamislite (Bogu za plakat) ogromnu trgovinu u kojoj se radnici smrzavaju a i mi kupci skupa s njima a prostorija s saksijama cvijeca- zagrijana-grije sve u 16. :-x

Pa one blagajnice zimi sta se smrzavaju uz izlaz (vrata se stalno otvaraju-zatvaraju a njima direkt po leđima u negrijanoj prostoriji) s bizarnim kapicama Djeda Bozicnjaka :-?:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

evo i mene istomišljenika

Kukuriku je koma, ali mom mužu to objasniti...

Nema šansssse da nekog išta pitaš, a procedura kod izdavanja robe...blagi bože sačuvaj nas... sad je gospon postao i transportni poduzetnik...a niko da se upita kako ostali prijevoznici koji egzistiraju po 20 tak godina dozvole od min. dobivaju na kapaljku, a Kukuriku po potrebi i odmah... ma niš si nemremo pomoći...

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Slažem se da Kukurikuuuuuu koma, ali to objasni mom mužu! U stvari dečki uvijek tamo nešto nađu. Meni je to najgore što postoji u mom gradu. Ja i prijateljice dobijemo osip od njih, počev od proizvoda, čisti škart, pa do posluge (nemaš koga šta pitati), ne pridržavaju se datuma kad voze robu. Knjiga žalbe im krcata pritužbi,ali to nitko ne ferma. Užas!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi moji,koja blamaža danas u servisu.To vam je servis za aute i pile.Mali špajz,ali čovjek je stručnjak.Čim sam ušla vidjela sam na podu i po stolu najmanje 20 istih pila.Bilo mi je jasno!Nakratko.Kažem ja majstoru priču,uzme on pilu uključi ju u struju i pila....RADI.On me gleda ,ja pilu i mucam:moj muž ju je probao jer ju je očistio prije nego ju je spakirao u kutiju.Veli majstsor možda vam šteker nije imao struju?Imao je ziher.Oprezni smo oboje u tim slučajevimai trostruko.Onda majstor veli kako se pila isključuje,laganim otpuštanjem, a ne naglim.To nisam znala.Veli on to vam je sve plastika i hoće blokirati,znači polako otpuštati.Jedva čekam da odem na selo i isprobam je.Ispali smo tupani i zbog robe koju smo kupili jer je šrot (rekla sam mu da moj muž ima Stilovku ali je meni teška,ovo je meni za sitnice).No unatoč svemu i dalje nemam dobro mišljenje o Pevcu i slažem se sa svima vama.Roba je šrot.To dokazuju i silne pile kod njega.Iste. :horor:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da okončam priču jer i anti reklama je reklama za Pevca,a to ne želim.Nakon servisa nismo odmah isprobali pilu.E,a kad jesmo ona ništa.Prijateljica i ja gledamo u mog muža i smijemo se.Kćer veli pa tamo je odmah upalila.I jučer se ponovno upustimo u avanturu servisa.Tamo je bio gazda,uključi pilu - ništa,raskopa je i veli za pola sata bu gotova.Prijateljica i ja odemo na sok i onda smo još pričekali da gazda ruča.No pila radi,bio se strgao neki dio plastike.Do kada će raditi to nitko ne zna,jer ih je na servisu brdo,što novih,što starih.I ništa mi nije trebalo,ni račun ni garancija ovjerena. :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

I danas sam na radiju čula silno sniženje kod Peveca.Sve bagatela,,od -tv,hladnjaka,videa,DVD,sve. Bježite od njih! Razmišljajući shvatila sam da te kuće koje svaštare ne mogu imati dobru robu.

Za roštilj probajte u Mercatoru u V.Gorici (građevni materijal).Oni imaju dostavu i sve što dovezu i istovare.

Zaista smiješno!

Ne znam da li takav Mercator postoji u Zgb, i ne znam da li Gorički naplaćuje dostavu.to provjerite telefonom.Mi trenutno puno kupujemo građ.materijala i svi istovaruju.Naravno da suprug tim dečkima pomaže, ako je ručno, ali cigle i sve na paletama ide sstrojno. Puno sreće i strpljenja.

Moje razmišljanje je da platim i tražim svoja prava (kod neke udruge) pa trgovci bi kupca trebali nositi na rukama.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Po njihovom trebam platit 100 kuna prijevoz i onda opet traziti poznanike tko ce mi to iskrcavat ??? Izmislili su neka svoja interna pravila koja nemaju blage veze s uobicajenim poslovanjem u trgovinama i zakonom. Ako vec placam 100 kuna pa daj mi onda iskrcaj to do vrta - sta je i to problem? A neka odustalasam ja od njih.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da ste dobili sve odgovore do sada.kaj ste zapeli za Peveca?Kaj se još pitate da li da odustanete?Pa moj suprug je odustao od njeih, a bio im je zakon.I kako oni imaju jeftinije od ostali velikih kuća.?I tu vam je odgovor samo čistajte.Odustali ste radi istovara, a pitanje je i kvalitete proizvoda. Česstitam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Kaj Pevca briga!on je kao Kerum, pogazi, napravi prekršaj i sve se zaboravi.Ima lovu i plati... od nas.

Osim toga,svi mi manje više isto mislimo, ali dokazati to što smo prošli,što mislimo o P., i kako smo kupili "kvalitetnu" robu,nemoguće je.Danas bu bilo tko podigel tužbu ak ga kivo pogledaš, a kamoli ako ga gnjaviš nekim faksovima. Ima on ekipu oko sebe koja se brine da on dobro bere lovu i ko je krug u koji mi nemremo uići jer nismo udruženi, ni financ.potkovani.To vam je kak sluga Jernej (stara priča kak je tražil pravicu) ili modernija verzija ispravljanje krive Drine.

Ne pričajmo više o njemu, još bu nas tužil, ha,ha,ha. :lol2:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija