Jump to content

Rješenje o dosudi


darijan33

Preporučene objave

Postovani , 

 

Sudjelovao sam u nadmetanju za kupnju nekretnine preko servisa e-dražba . Dražba je završila 06.10 i čekalo se rješenje suda o dosudi nekretnine uplatiteljima jamčevine. 

Zanima me , dali je postupak povrijeđen s tim sa je zaključak (nalog) od suda prema financijskoj agenciji da mi vrate jamčevinu dan i potpisan 14.11 , dok je rješenje o dosudi boljem ponuditelju doneseno 16.10 gdje se i ja navodim kao jedan od ponuditelja. 

 

Logika mi govori da prvo nešto treba dosuditi najboljem pa tek onda nama koji nismo uspjeli biti bolji dati nalog za vraćanjem. 

Ukoliko postoji moguće kršenje postupka molim sugestiju na koji član zakona da sr pozovem u eventualnoj žalbi visokom trgovačkom sudu.

 

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
, darijan33 je napisao:

Logika mi govori da prvo nešto treba dosuditi najboljem pa tek onda nama koji nismo uspjeli biti bolji dati nalog za vraćanjem. 

 

, darijan33 je napisao:

zaključak (nalog) od suda prema financijskoj agenciji da mi vrate jamčevinu dan i potpisan 14.11 , dok je rješenje o dosudi boljem ponuditelju doneseno 16.10

Koliko se može uočiti da je po takvoj logici  i učinjeno :neznam:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija