Jump to content

ovrha proglasena nedopustenom


lily353

Preporučene objave

Zanima me kako vratiti parnicne troskove,troskove suda,pristojbe koje sam dosad platila,ovrha mi je proglasena nedopustenom prije 20 dana pa bih htjela vratiti bar dio troskova ,odvjetniku sam njegov trosak dala na ruke bez racuna tako da na to ne racunam,ali sto sa ostalim sudskim pristojbama,neda mi se opet za to angazirati odvjetnik,mogu li sama pismeno zatraziti od suda povrat troskova???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, lily353 je napisao:

Zanima me kako vratiti parnicne troskove,troskove suda,pristojbe koje sam dosad platila,ovrha mi je proglasena nedopustenom prije 20 dana pa bih htjela vratiti bar dio troskova ,odvjetniku sam njegov trosak dala na ruke bez racuna tako da na to ne racunam,ali sto sa ostalim sudskim pristojbama,neda mi se opet za to angazirati odvjetnik,mogu li sama pismeno zatraziti od suda povrat troskova???

zar odvjetnik nije tražio povrat nužnih parničnih troškova? i zastupanje od strane odvjetnika je nužan trošak kao i sudska pristojba. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da nije tražio povrat troškova nikakav a svoje a njemu sam platila na ruke jer mi je rekao da ću morati ako mu budem na račun plaćala imati i PDV 25% ,dali to znaci da neću moći tražiti povrat njegovih troškova ili bar dio,još mi je rekao da mu je sud priznao trošak od 3000 kn+500 kn za troškove(to sam mu platila na ruke)??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 15 sati , lily353 je napisao:

Mislim da nije tražio povrat troškova nikakav

Uzmite presudu i pogledajte što kaže dio izreke o naknadi troškova.

 

prije 15 sati , lily353 je napisao:

jer ne znam hoću li preko fine to moći ostvariti.

Da bi FINA postupila po vašem zahtjevu nužna je ovršna isprava     iz koje je vidljiva dospjela tražbina.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija