Jump to content

isplaćena ovrha bez zateznih kamata


PETKOPRC

Preporučene objave

Dakle,imao sam ovrhu na mirovini koja je isplaćena u cijelosti putem mirovine(glavnica plus kamate do trenutka donošenja rješenja o  ovrsi),sada me grad koji je pokrenuo ovrhu traži da  im isplatim još zatezne kamate ( od početka ovrhe do kraja isplate osnovnog duga sa pripadajučim kamatama)koje mirovinsko nije naplatilo od mene u tijeku ovrhe jer kako  su mi napisali ( mirovinsko ) nisu imali  tehničkih mogućnosti :( .Zanima me kome da se obratim i na koji način,s obzirom da ja nisam kriv za neisplatu tih zateznih kamata i na koji način se one mogu od mene naplatit ili na koji način da izbjegnem tu naplatu ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 7 sati , PETKOPRC je napisao:

Dakle,imao sam ovrhu na mirovini koja je isplaćena u cijelosti putem mirovine(glavnica plus kamate do trenutka donošenja rješenja o  ovrsi),sada me grad koji je pokrenuo ovrhu traži da  im isplatim još zatezne kamate ( od početka ovrhe do kraja isplate osnovnog duga sa pripadajučim kamatama)koje mirovinsko nije naplatilo od mene u tijeku ovrhe jer kako  su mi napisali ( mirovinsko ) nisu imali  tehničkih mogućnosti :( .Zanima me kome da se obratim i na koji način,s obzirom da ja nisam kriv za neisplatu tih zateznih kamata i na koji način se one mogu od mene naplatit ili na koji način da izbjegnem tu naplatu ?

ako je plaćen  dug nemogu tražit plaćanje kamata. 

kamate su sporedno potraživanje . 

moraš platiti ono što je navedeno  u rješenju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 13 sati , PETKOPRC je napisao:

plaćen je dug i kamate do početka ovrhe,terete me za kamate od početka ovrhe do isplate duga,a to mi mirovinsko nije obračunavalo niti obustavljalo na mirovini jer "nisu imali tehničkih mogućnosti" ma što god im to značilo :(

 

u koliko je rata plaćen dug? koliko godina je plaćano? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija