Jump to content

Oznaka invalidnosti


barfly314

Preporučene objave

dijagnosticirana mi je bolest jedna od 10 najgorih i najrjeđih prije 5 mjeseci.

kada vide šifru nitko ne pita ništa.

kako dobiti beneficije i našto sve imam pravo? na bolovanju sammm od 1.10. i sad imam plaću 4300 - 3000 alimentacija jer sud uzeo prosjek primanja za 2017.

parking, cestarina, rega... gdje i kako?

autu mi izlazi rega...

bit će preko 70% AKO NE I 100%

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moja mama je prošle godine operirala rak debelog crijeva i napravljena joj je stoma.

Ima 68 godina, nema nikakvu nekretninu niti pokretninu na sebe i ima mirovinu 2.300,00 Kn.

Ja sam krenula od Centra za soc. skrb čisto informativno, dobila popis papirologije koju treba donjeti. Nakon toga ju je Centar za soc. skrb uputio u HZMO, Tvrtkovu na vještačenje. Tvrtkova je donjela rješenje.

Priznali su joj najveću naknadu i dobiva 1450,00 Kn + još 200,00 Kn od grada Zagreba (Udruga invalida ili tako slično). Za jednog penzionera i više nego dosta.

Sve je to čekala točno godinu dana, no prilikom isplate je dobila zaostatke za cijelu godinu od dana kada je predala zahtjev.

Sredila sam joj i neplaćanje dopunskog osiguranja u HZZO. Mogla sam joj još puno toga srediti, ali ovo je dovoljno iskorištavanje državnog proračuna.

Moja prijateljica je isto slično tražila za mamu koja ima 52 godine i zloćudan tumor dojke nije uspjela dobiti ništa osim nekakvu prijevremenu vrlo malu mirovinu, ali i to je nešto.

Većina ne uspije ostvariti pravo niti na to.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija