Jump to content

Ministarstvo pravosuđa-natječaji


laik

Preporučene objave

Ministarstvo pravosuđa prilikom objavljivanja natječaja za primanje vježbenika uvelo je praksu da zahtjeva dostavu dokumentacije u originalu ili ovjerenoj fotokopiji. Neznam koji je razlog za to, zar nije logično da će onaj tko bude primljen naknadno dostaviti original, a kod samog prijavljivanja dovoljna bi bila i fotokopija. Naime, ovjeravanje fotokopija nije baš jeftino, a samo ministarstvo nikad ne vraća dostavljenu dokumentaciju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I mene je to isto brinulo, s obzirom na to da sam na zadnji natječaj (zbog nedostatka vremena) poslao obične kopije, ali su me unatoč tome zvali na razgovor. Prema tome, iako traže originale/ovjerene kopije, u mom slučaju to nije bio problem. Jesu li mi izišli u susret zato što je, sudeći po tvom postu, ovo neka novost, ili zato što su doista uviđavni pa dosadašnju praksu ipak ne misle mijenjati, ne znam. Ali, kažem, ja nisam imao problema. I meni je bilo čudno što su tako nešto propisali, tim više što se kandidati obično prijavljuju na više mjesta - tada to postaje stvarno skup sport...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija