Jump to content

vanbračna zajednica


zmodri11

Preporučene objave

Nakon 9 godina  konačno je došla presuda županijskog suda u kojem sam ja tužen kao i moje dvoje

malodobne djece. Napokon je tužba odbačena protiv njih a na osnovu vanbračne zajednice ali

je županijski sud prihvatio vanbračnu zajednicu iako sam kako navode otišao na 5 mjeseci iz vlastite kuće

i opet se vratio te se tako nastavila vanbračna zajednica. Ne spominju uopće da sam s drugom ženom i svojom 

djecom živio na drugoj adresi iako postoji zapisnik u spisu sa izjavom od te žene da smo bili u vezi 2 godine.

Najsmješnije je kako županijski navodi da su se ispunili svi uvjeti za vanbračnu zajednicu te da je bila ekonomska

(iako imam uplatnice o posudbi novca sa kamatom od tužiteljice)  emotivna ? Iako sam kako navode imao puno žena

u tom razdoblju(nisu naveli koje su to žene ni broj žele me prikazat kao mušku kurvu. Pa da je i tako koja je to onda

emotivna veza  za koju želimo da traje.

Lakše se je izvuči iz bračne zajednice nego iz vanbračne. Sud je nažalost uvjek na strani žena.

Druga stvar što me muči je građevinsko vještaćenje vještakinje koja je prilagodila nalaz tužiteljici a sud je prihvatio

njeno vještačenje kao stručno i objektivno. Meni uopće sud nije dozvolio prigovor na to vještačenje i nije htio ni pogledat

račune i dr. Preuveličala ja čak ulaganje za cca milion kuna.

Prijavio sam je DORHu i uskok je obavio izvid i napravili su svoje iz čega je nedvojbeno od iste nalaz nevaljan, a  na

obavjesnom razgovoru je ista izjavila i potpisom potvrdila da joj nisam dao izvedbeni projekat  iako posjedujem zapisnik od suda

gdje sam istoj dao izvedbeni projekat. Iako je dorh vidio kako ista laže odbacio je kaznenu prijavu. Zaštičeni su ko lički medvjedi

mogu radit što žele i nikom za to ne odgovarat. Prijavio sam je i sudu časti na što su mi isti odgovorili da se radi o lakšoj povredi 

te da će odbacit prijavu iz razloga da ne bi uticalo na sud. Kakvi pametnjakovići , a sad će odbacit prijavu jer u presudi stoji kako je 

vještačenje stručno i objektivno. Kakvi pametnjakovići, zar stvarno misle da smo mi mali ljudi ovce za šišanje i glupi?

Najveći problem je što ne mogu naći odvjetnika koji bi protiv vještakinje napisao kaznenu prijavu ili nekakvu tužbu za štetu koju nam

je napravila.

Zna li možda neko odvjetnika koji bi to učinio?

Županijski sud čak nije ni htio obrazložit svoju presudu već se pozvao da je obrazložena u prvostepenom a naravno da nije.

Kako sam primjetio sud je arbitražno donio svoju presudu. Koliko ja moram dati tužiteljici toliko i ona mojoj djeci za sudske troškove

ali opet meni na 400 000 tisuća kuna dolaze kamate i troškovi njenog odvjetnika 175 000 kn.

Ne znam gdje bi uzeo tolike novce od svoje mirovine pa sam prisiljen ići na reviziju.

Navodno da nisu svi odvjetnici sposobni u svezi revizije pa molim poznavatelje da mi nekog predlože.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija