Jump to content

potraživanje duga


inesepic

Preporučene objave

Dobar dan.Moj sada već bivši suprug je u toku našega braka posudio znatan novac od moje majke.Potpisano i sastavljeno pred odvjetikom i kasnije bilježnikom.Sada kada je moja majka pokrenula tužbu,on je u međuvremenu uzeo najpoznatijeg odvjetnika u Rijeci da ga zastupa,i gdin.odvjetnik je odma stavio pritužbu da je to bračna stečevina.Ja sam prodavač i ne razumijem se u pravo ništa,ali mislim da je stečevina,vikendica,auto,štednja.Ja sam se razvela sa 200kn bez ikakvih stečevina.Ne mogu shvatiti da ako imam priznanje ovjereno,zašto uopće dolazi do situacije da se uzima tako skup odvjetnik,osim ako nije siguran u pobjedu.Nadam se da ste shvatili što me zanima.Unaprijed zahvalna Ines

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , inesepic je napisao:

Ne mogu shvatiti da ako imam priznanje ovjereno,

Koliko se iz vaše objave može zaključiti da bivši suprug i ne spori postojanje duga, no ističe činjenicu kako se zajam smatra bračnom stečevinom u jednakim dijelovima oba bračna druga, međutim sam mišljenja da on ne može sa uspjehom iznositi takvu činjenicu u postupku po tužbi vaše majke, več isključivo tužbenim zahtjevom prema vama ukoliko vašoj majci  vrati dug u cijelosti. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija