Jump to content

pozitivan droga test


dalia1402

Preporučene objave

pozdrav ,

treba mi savjet oko žalbe ,  zaustavljen u prometu i na droga testu pozitivan čime je počinio prekršaj  iz članka 282. stavka 2.,kažnjiv po članku 282.stavka 9..Nije odbio test pozitivan je na thc i amfetamin.Koje su opcije da se smanje predložene mjere koje su 10 000kn kazne i 3 mjeseca oduzimanje B kategorije i što napisati u žalbi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Za žalbe nisam neki stručnjak. A sve ovisi o sudu oce li i kolko smanjit. Dalje ovisi koje su ti olakotne okolosnti. Jel prvi preksaj dosadašnja ne kaznjavnost itd? Sto se tiče zalbe  da je to moj slučaj ja bi isao možda s priznanjem. Ali kazem nisam stručnjak tako da to pričekaj nekog ko se bolje razumije. Mislim ds kod priznanja neće povećavati kaznu od predloženih , a ne znam kod ne izjasvanja o krivnji i saslušanju kod suda kakva je situcija. Tako da najbolje pričekaj nekog ko se bolje razumije u zalbe

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 22 sati , dalia1402 je napisao:

Koje su opcije da se smanje predložene mjere koje su 10 000kn kazne i 3 mjeseca oduzimanje B kategorije i što napisati u žalbi.

Priznanje i kajanje za prekršaj i dosadašnja neosuđivanost (ako jesi).

U prigovoru možeš napisat samo da prigovarao na nalog i da tražiš saslušanje kod suca ili da to napišeš u prigovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija