Jump to content

Nejasnoće u korištenju foruma


ŠANTI2020

Preporučene objave

Molim za pomoć u rješavanju problema sa označavanjem komentara: od sinoć mi se prilikom svakog pokušaja ocjenjivanja na izborniku desno dolje pored komentara - pehar zahvale, srce - sviđa mi se i ostale oznake pojavljuje uvijek ista obavijest preko ekrana:                     ! Sorry, you cannot add any more reactions today.                                 Pomislila sam da postoji dnevni limit za ocjenjivanje, ali to mi se i danas ponavlja. Malo prije sam listajući stranicu prema gore preko ekrana pojavila velika reklama kojih je i inače puno i kad sam kliknula da ju uklonim, ispod nje mi se izbrisao pehar zahvale za odgovor koji je Ruby napisala 😢. Pokušala sam vratiti pehar ali ne prolazi, opet stigla ista obavijest o nemogućnosti reagiranja na odgovor. Zašto se to dešava? Da li i drugi komentatori imaju ovaj problem?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imam puno pitanja na temu kako koristiti razne opcije za koje nema uputa. Nešto sam sama savladala, ali je ostalo još poprilično toga. Obzirom da se može u jednoj objavi postaviti samo jedno pitanje, evo prvoga:     POSTAVKE OBAVIJESTI                   pod općenito                                     Automatski pratite sadržaj             □ Automatski pratite novi sadržaj koji objavljujem                     □ Automatski pratite novi sadržaj koji objavljujem

Ne razumijem zašto je ova potpuno jednaka opcija za praćenje sadržaja navedena dva puta sa kvadratom za označavanje kao da imam neki izbor između dvije različite mogućnosti. To me zbunjuje jer neznam da li trebam označiti prvu ili drugu ili obe ili nijednu 😊. Drugo šta ne razumijem je kome se obraća ova mogućnost praćenja, jer piše "pratite" - tko može pratiti moj novi sadržaj koji ja objavljujem? To se, mislim, ne odnosi na mene jer nemam ja šta pratiti svoje objave, znači netko drugi? Ali meni je ponuđen izbor označiti da li će netko pratiti moj novi sadržaj. Ako se ovo odnosi na nekog drugog, onda bi taj drugi trebao imati ovu ponuđenu mogućnost praćenja mog novog sadržaja, a ne ja. Može li mi to netko objasniti? Ima još takvih zavrzlama na hrvatskom jeziku iz kojih ne mogu zaključiti šta se od mene traži. 🤷‍♀️

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pravila su napisana na hrvatskom a u nastavku na engleskom: Third Parties, ispod toga tekst na engleskom, pa dalje podnaslov na hrvatskom: zaštita od spama a tekst na engleskom i na kraju zadnji podnaslov: reCAPTCHA V2 - tekst također na engleskom. Engleski razumijem, ali bi htjela znati zašto nije sve na hrvatskom jer je ovo hrvatski portal a tekstovi su kombinacija hrvatskog i engleskog. Ima ljudi koji neznaju engleski i kako oni mogu razumjeti sva pravila foruma jer nema opcije - prevedi na hrvatski na dnu stranice? Ima tako još na mnogim mjestima kombinacija hrvatski - engleski, npr. na profilu: REPUTACIJA, reaction given, reactions received, content type - aktivnosti reputacije. Neznam šta znači ovaj podnaslov reCAPTCHA V2. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Sonet je napisao:

Gdje mogu pročitati pravila registracije? Moj poznanik se želi registrirati kao korisnik ali mu ne znam odgovoriti koja su pravila. Prilikom svoje registracije mislim da uopće nisam pročitala 🙂

Na dnu početne stranice.

I sve što te zanima možeš pitati tu, ne trebaš otvarati novu temu za svako pitanje (stare su ti spojene).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija