Jump to content

Savjet


Samo Ljljiljana

Preporučene objave

Pozdrav.. živim u svojoj kući sa nevjenčanim suprugom vezu smo prekinuli prije sedam godina ostao je u mom domu dok ne nađe smještaj ali evo nakon sedaž godina on i dalje ostaje mada ga podsjećam na to da bi trebao otići.. ali on to ignorira sve te godine mi nismo imali odnos niti smo zajedno ali on ne želi napustiti moj dom i manipulira mojim životom ponaša se kao da smo u vezi. Molim vas za savjet 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana, iskreno mi nije jasno zašto dozvolite da taj čovjek, kako Vi kažete, Vaš "bivši" izvanbračni partner, još uvijek, nakon sedam godina prestanka izvanbračne zajednice -???, živi sa Vama, u Vašoj kući, i manipulira sa Vama i Vašim životom, ko će Vama vjerovati da je izvanbračna zajednica prestala prije sedam godina, kad još i danas živite zajedno. ?.. ista vjerojatnost kao da on kaže da izvanbračna zajednica još uvijek postoji... 

Ako se neće na miran način  iseliti iz Vaše kuće, pokrenite sudski spor za njegovo iseljenje, kad sud donese odluku da se dužan iseliti, ili će morati poštivati sudsku odluku i otići ili ćete imati temeljem čega, od drugih institucija-policije, tražiti njegovo prisilno iseljenje.. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija