Jump to content

Udar divljači u vozilo,odbijeno pravo na isplatu štete


Mikle

Preporučene objave

Poštovani, divljač,odnosno srna mi je u vožnji skočila na vozilo,prednju desnu stranu,oštećen poklopac motora i blatobran. Sada nakon 3 mjeseca od prijave štete dobijem odgovor od croatia osiguranja da nemam pravo na isplatu štete jer životinja nije pronađena. Što mi je činiti dalje!?

Zahvaljujem na odgovoru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , sivko je napisao:

Ako nije utvrđeno da je bila srna tj.divljač naravno da neće isplatit.

U pol. Zapisniku piše da je divljač,i predstavnik lovačkog društva koji je došao na očevid je potvrdio da je divljač, ostale su samo ogrebotine i blatnjavi tragovi od nogu,a osiguranje traži lešinu!?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Iustitia_ZD je napisao:

a baš da nisu pronašli niti jednu jedinu dlaku na očevidu je stvarno malo čudno.

Valjda su imali negdje već spremni coffie to go.

prije 1 sat , Mikle je napisao:

U pol. Zapisniku piše da je divljač,i predstavnik lovačkog društva koji je došao na očevid je potvrdio da je divljač, ostale su samo ogrebotine i blatnjavi tragovi od nogu,a osiguranje traži lešinu!?

Treba stavit prigovor na tu njihovu odluku i moglo bi bit povuci potegni.Očito im pada zarada po pitanju životinja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 6 mjeseci kasnije...

Pozdrav..i ja sam prije dva mjeseca imala slucaj kao vi..znaci srna se zaletila u auto..uspjela sam ju slikat dok je neko vrijeme lezqla uz cestu..te je pobjegla...policija je uzela uzorke dlake..sad je za isplatu naknada ovlasteno Euroherc osiguranje..i isto sam dobila odbijenicu da nema dovoljno dokaza da je divljac u pitanju...neznam sta im treba...da se dokaze suprotno...vjerovatno gulas....sramota...i neznam dali igra ulogu dali je u podrucju znaka divljac na cesti ili bez...u odbijenici to ne pise...nego samo nedostatak dokaza..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija