Jump to content

građevinski radovi susjeda


Aquamaris

Preporučene objave

vidim da nemam samo ja problema sa susjedima...evo moje priče - susjed ima ogromnu kućerinu koja je izgrađena davnih dana tako da traženje nekih prava po tom pitanju ne dolazi u obzir, međutim taj isti susjed diže metalnu konstrukciju na dvorišnom objektu kako bi natkrio radionu za koju sigurno nema dozvolu. Poslane su dvije priijave regionalnom uredu Ministarstva za zaštitu okoliša no nema apsolutno nikakvih povratnih informacija (jedna prijava je podnesena još 2003, a druga u rujnu 2004). Nakon što smo kontaktirali građevinskog inspektora, rečeno nam je da se moramo strpjeti, da čine što mogu, da su zatrpani prijavama i bla, bla, bla...

Moje pitanje glasi - mogu li i da li bi bilo uputno poslati podnesak direktno na Ministarsvo buduci je ocito da regionalna upravna tijela ne funkcioniraju na zadovoljavajući način? Naravno da ne moram napominjati da je izgradnja metalne konstrukcije u punom jeku, štoviše već je polovica prekrivena i vidim vrlo mali komadićak plavog neba

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija