Jump to content

Trema!!


anonimno

Preporučene objave

Evo ovako je to kod mene - a opći dio DSI mi je 25. Prije toga treba proći i 24. i posebni dio, a koji nije baš zanemariv za gospodarskog inspektora. Dakle, čitav prošli tjedan izmjenivale su se emcojie otprilike ovako:

ponedjeljak - ok ja to mogu i bit će sve u redu

utorak - moram imati snage

srijeda - poludit ću od ovoliko materijala

četrvtak - aposlutno ništa čitav dan nisam učila iz nekih drugiih razloga ali se pokazalo u

petak - da to i nije toliko loše jer sam bila odmorenija i sposobija za učenje

subota - ma ponovti ću još samo malo ustavno i nek ide sve k vragu

nedjelja - danas - uspješno ponovila upravni postupak i spor i lokalnu i evo sad pola EU, a osjećaji u toku dana - voljela bih da je ispiti danas i da ovo više zavšri.

Sad jedva čekam sutra ujutro da odem kupiti kartu za vlak do Zagreba i trema me je i jedva čekam da to sve skupa započne pa "kom janjci kom odojci".

Dakle, naravno da imaš tremu i naravno da ti nitko ne može pomoći, jedino možda - ja ponekad razmišljam o nekim mojim kolegama koji su položili a što je stvarno misterija.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Polažem VSS i pravnik sam pa je za pretpostaviti da ki je puuuuno laaaakše ( a baš i nije) nego ostalima i za pretpostaviti je da će me više pitati ZUP i ZUS što nemam ništa protiv jer sam se doista potrudila oko njih. Odoh ja prekosutra na ispiti. Držitze mi fige. Sad ću još malo prošvrljati po EU.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija