Jump to content

Tražim odvjetnika


Misllilasam

Preporučene objave

Ovako, bivšem mužu sam sudužnik za kredit koji ne plaća. Ovršena sam 8mj već. Kada je dizao kredit, banka mi ni u jednom trenutku nije rekla da sam sudužnik niti me tražila papire o zaposlenu. Saznala sam da sam sudužnik nakon razvoda kad sam dobila prvu ovrhu. Banka upozorava da će stan prodati u pola iznosa sadašnjeg kredita a da će bivši dobiti novi kredit za preostali iznos. Za taj novi kredit bi mene automatski prebacili da sam i dalje sudužnik. Dali je to moguće?? Zbog svega toga živim kao podstanar i ne mogu sebi kupiti nekretninu jer sa sudužništvom imam smanjenu kred sposobnost i ovrhu. Kvaliteta života mi je katastrofalno smanjena. Sve više imam problema sa spavanjem, stišćem čeljusti nesvjesno i imam osjećaj da ću dobiti čir na želucu. Molim pomoć bilo koga tko bi zasukao rukave i dobro proučio ugovor te mj našao rješenje. Stalno sam zaposlena. Zbog opisa posla ne smijem ni psihijatru/ psihologu. S kojim pravom mi netko može uništavati život i nakkn razvoda? 

Mail za kontakt- trebatako92@gmail.com 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija