Jump to content

Godišnji odmor


Ana648

Preporučene objave

Poštovani,

zaposlena sam u sustavu socijalne skrbi.

Za 2018. godinu dobijam rješenje o ostvarenih 30 dana godišnjeg odmora, koje sam i iskoristila.

U 2. mjesecu 2019. dolazi po promjene ravnatelja.

Odluku ili rješenje o ostvarenom godišnjem odmoru poslodavac više ne donosi, usmeni dogovor je da će prije stvarnog polaska biti izdato rješenje s datumima korištenja koje djelatnik mora potpisati.

U 7. mjesecu 2019. godine koristim 15 dana godišnjeg odmora za tekuću godinu. U 9. mjesecu 2020. koristim 15 dana godišnjeg odmora, nisam potpisala ništa.

Godišnji ne koristim kako treba zbog smanjenog broja djelatnika, to jest zbog potreba poslodavca.

Usmeno sam u travnju ove godine tražila korištenje cijelog godišnjeg odmora za 2020., usmeni odgovor je glasio: "Dok god sam ja ravnatelj, ako uvjeti s brojem djelatnika dopuste taj godišnji neće propasti."

Moje pitanje je kako da pretvorim 30 neiskorištenih dana od 2020. u odrađene prekovremene dane, i kako da dobijem pismeno rješenje koje je naplativo?

Unaprijed hvala

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija