Jump to content

Uvjeti po natječaju


jole II

Preporučene objave

unaprijed isprika ako sam na krivom forumu

moje pitanje je vezano za natječaj za posao u javnoj ustanovi u kojoj radim skoro 7 godina na određeno,zadnji ugovor  mi je istekao nedavno i u međuvremenu izlazi novi natječaj za isti posao koji radim sve ovo vrime 

po prvi put natječaj provodi agencija za zapošljavanje  i interesirajući se kod agencije kad se mogu očekivat pozivi za testiranje dobijem odgovor da sam odbijen (ništa službeno nisam dobio ) jer nemam potvrde o znanju rada na PC . u natječaju se navodi kao uvjet poznavanje rada na PC

u dosadašnjim natječajima koje je provodila javna ustanova bio je isti uvjet a nije mi tribala potvrda i napominjem da se na svome radnom mistu ne radim na PC ( samo koristim skener za ulaznice)

i uz dokaze koje triba priložiti naveli su životopis,svjedodžbu,radno iskustvo,državljanstvo,dokaz o znanju stranog jezika .... i drugi dokazi koji su uvjet za određeno radno mjesto

nigdi se izričito ne spominje dokaz o znanju rada na PC

pa ako mi netko može odgovorit jel tu ima neke pravne osnove za neku žalbu i kome se obratit

i još imam status branitelja 

unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Uvjeti po natječaju

Zahvaljujem na proslijeđenom natječaju. U prijavi za natječaj trebalo je bar poslati Izjavu o poznavanju rada na računalu. Nego, da li ste možda u pisanoj prijavi/zamolbi naveli da se javljati na natječaj, jer ispunjavate sve propisane uvjete natječaj, odnosno da imate sve navedeno, pa i poznavanje rada na računalu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, problem je, jer niste poslali potrebnu dokumentaciju tj. prijava Vam je nepotpuna. Oni su u natječaju naveli da je potrebno dostaviti: "I druge dokaze koji su uvjet za određeno radno mjesto." Tako da bi to bio propust na Vašoj strani. Žao mi je. Drugi put pažljivo proučiti natječaj i ne žuriti sa prijavom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija