Jump to content

pomoć kazna 11200 kuna


anonimno

Preporučene objave

živim u Austriji,imam Austijsko i Hrvatsko državljanstvo,prebivalište u Grazu i u Karlovcu,za božične praznike sam dolazio kući,na granici u Bregani policajac me je pitao imam li prebivalište u Hrvatskoj,rekao sam da imam kao što je i provjerio,rekao mi je da nesmijem voziti strano auto(iako sam mu pokazao da imam austrijsku osobnu)nego da moram imati auto na HR tablama,tu mi je napisao prijavu ;carinski zakon 241 i 243,i dobio sam kaznu 11200 kuna,molim pomoć šta da radim

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Trebao si dati vise podataka. Pretpostavljam da ti je kaznu izreklo vijece za prekrsaje (prvi stupanj za carinske prekrsaje). Zali se da si pokazao austrijske i hrvatske dokumente i da ti je policajac automatski pisao kaznu. Naravno trebat ces dokazati da imas prebivaliste u Austriji, a pretpostavljam da imas kad imas drzavljanstvo. ako te Carinarnica nije saslusala onda se zali i zbog toga

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma ovako,dolazim na granični prelaz,policajcu pružam austrijsku osobnu,on me pita da li ja imam i prebivalište i u HR,ja kažem da,on pogleda u komp. da se uvjeri i napisa mi prijavu,kao nemam pravo upravljati stranim autom ako imam prebivalište u HR,trebam imati boravisnu vizu u Austriji,dvojno državljanstvo zakon ne poznaje,rekao mi je u buduće da se moram odjaviti iz HR,nesmijem imati dvije osobne,kada sam dobio kaznu u policiji kažu da idem na carinu,a carinici da policajac nije imao pravo i da idem u policiju se žaliti,takvo sranje ima samo kod nas u Hrvatskoj

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija