Jump to content

Ucitelj s izbornom nastavom


Hereticna

Preporučene objave

Ako imate modul odnosno pojačani predmet matematike, sukladno članku 15. PRAVILNIKA O ODGOVARAJUĆOJ VRSTI OBRAZOVANJA UČITELJA I STRUČNIH SURADNIKA U OSNOVNOJ ŠKOLI, nalazite se pod b. Dakle ako se jave ovi pod a), ravnatelj Vas ne smije zaposliti temeljem natječaja. Ako se ne jave, a javili ste se vi pod b, ravnatelj ne smije zapoliti one pod c.

Prednost pri zapošljavanju imaju samo osobe po posebnim zakonima (branitelji, invalidi itd)

uređeno: od gala385
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dakle u potvrdnici mi pise IZBORNI predmet matematika. Tada sam polozila sve dostupne predmete iz tog programa. Na Uciteljskoj akademiji mi ne zele izdati potvrdnicu na kojoj pise pojacani program jer tvrde da je to nesto drugo. Mogucnosti polaganja neke razlike nema jer oni vise nemaju tu mogucnost. Kvalificiram li se ja onda kao potpuno nestrucna?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, to je drugo. Ako nemate pojačani program iz nastavnog predmeta ili modul, nestručni ste za predmetnu nastavu. Mogli bi eventualno raditi do 60 dana ili biti primljeni po natječaju samo ukoliko se nitko s uvjetima ne javi i tada bi sklopili ugovor do 5 mjeseci (čl. 107. st. 12. ZOOOSŠ).

uređeno: od gala385
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija