Jump to content

Izvanredni otkaz


paradižot

Preporučene objave

Molim Vas za savjet.

U mjesecu Travnju zasnivam radni odnos na određeno.

11.05.2021 na bankovni račun primam dogovoreni iznos plaće u jednoj stavci pod: "Plaća" , međutim ne dobivam platnu listu za mjesec Travanj.

11.06.2021 na bankovni račun primam također dogovoreni iznos plaće ali podjeljen u tri stavke: "plaća", "hranarina" i "nagrada".....i također ne dobivam platnu listu za mjesec Svibanj.

 

S obzirom da imam mnogo razloga  zbog kojih Vas ne želim zamarati da odem iz firme moje pitanje je slijedeće:

S obzirom na neizadavanje platne liste što je zakonska obveza poslodavaca i težak prekršaj ZOR-a da li imam zadovoljene uvjete za davanje IZVANREDNOG OTKAZA a s obzirom na rokove od saznanja.

Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, tražio sam i nisam dobio kao ni obrazloženje zašto nije dostavljen....i ne, nije mi dostavljen ni na jedan drugi način. Ali da ne širimo bespotrebno temu moje pitanje je bilo:

"S obzirom na neizadavanje platne liste što je zakonska obveza poslodavaca i težak prekršaj ZOR-a da li imam zadovoljene uvjete za podnošenje IZVANREDNOG OTKAZA a s obzirom na rokove od saznanja"?

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija