Jump to content

pravila na Forumu


akacija

Preporučene objave

Ako na Forumu, na postove smiju odgovarati samo neki, onda bi to trebalo negdje naznačiti kao pravilo (ili možda je, ali ja za to ne znam); tako da vas, mi ostali, ne ometamo i ne uznemiravamo svojim postovima (a, i da se mi ne moramo čuditi što se događa sa našim postovima i 'smajlićima' koje smo stavili na tuđe postove).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, akacija je napisao:

Ako na Forumu, na postove smiju odgovarati samo neki, onda bi to trebalo negdje naznačiti kao pravilo (ili možda je, ali ja za to ne znam); tako da vas, mi ostali, ne ometamo i ne uznemiravamo svojim postovima (a, i da se mi ne moramo čuditi što se događa sa našim postovima i 'smajlićima' koje smo stavili na tuđe postove).

Uopće nije problem tko smije odgovarati na postove, dakle smiju svi. Međutim onda taj odgovor treba imati barem mrvu pravne podloge a ne osobni komentar na nekakov zakon koji će nazvati ovako ili onako jer mnogi zaborave, ili u poplavi raznoraznih foruma i društvenih mreža ne žele shvatiti da Legalis kao takav služi prvenstveno za korisnike koji imaju pravni problem te im se u tome smislu treba pomoći. Nismo ni FB a niti drugi forumi gdje je glavni smisao komentiranje bez osnove ili izražavanje osobnih stavova o nečemu. 

Pa,

prije 38 minuta, ivistipe je napisao:

Nažalost ovaj forum se naveliko cenzurira, pogotovo teme koje skreću pažnju da sa nekim odredbama i zakonima nije nešto u redu i koji bi po ustavu trebali past,ali tu imaju utjecaj razni lobiji.

Prvi primjer zakon o htr. gdje pristojbu moraš platit gledao njihov program ili ne. Van svakog zdravog razuma!

ako je po vama cenzura brisanje objave koja nema veze s pravom nego vaše osobno mišljenje o određenoj instituciji i zakonu kojim je njen rad određen, popračen rječju koja u današnjem dobu označava nešto loše, onda da, cenzuriramo sve živo i neživo te mogu samo sarkastično ponoviti da je Legalis po svim sličnim komentarima onih kojima ne odgovara isti kao mjesto gdje se kulturno može izraziti problem i dobiti pomoć oko istoga, ili je privatiziran, ili u službi plavima, ili u službi crvenima, ili u službi pravosudnom lobiju, ili službi odvjetničkom lobiju, ili u službi JB lobiju, ili previše dobro pomažemo korisnicima pa nam prije navedeni istu tu besplatnu pomoć spočitavaju, ili smo u službi osobno Sorosu i ostaloj belosvetskoj bandi, a moguće i posebnom ministarstvu za istraživanje ruda i gubljenje vremena. A izgleda po novome i audiovizualnom lobiju.

Jesu li zakoni i podzakonski propisi idealni ? Naravno da nisu. Je li državno uređenje idealno? Naravno da nije. No to sve ne znači da ćemo ovaj portal pretvoriti u mjesto lamentiranja o tome jer mu to, kako već navedoh, uopće nije smisao. Smisao je pomoći korisnicima. A vaš komentar to nije bio. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija