Jump to content

prometni prekrsaj(ravnanje rupa na asfaltu:)


anonimno

Preporučene objave

Dobio poziv prek.suda.prekrsaj clanak.51.st.1 kaznjivo po cl.51.st.5 u svezi s cl.294.st.1(uff!)e sad funny stuff.ma pao sam s bicikle na cesti u jednoj park sumi.slomio se cijeli.lom kljucne kosti i potres mozga.i sad to pokusavam zaboravit kad iznebuha stigne poziv sa suda.oce da me sude.jedina steta tu sam ja...zapravo na meni hihi.cak ni bicikl nisam ostetio.alkotest je bio negativan.spominje se na dnu poziva neki zapis o ocevidu,lokacijski plan i...racun.pa necu valjda i platit svoj udes?!pa sta me gone jadan ti san.baj d vej u dosjeu ce mi bit tamo i da iman kaznu za pjesacki prijelaz na crveno.tu san kaznjen sa 8dana volontiranja.nisan ima para za platit.mislim ono 50kn dnevnica mi ispala.strah me vani izac.pa ima li koji pravni savjet?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sada kad dođeš kod suca za prekršaje nemoj se prenagliti u izjavama pa kad su ti već tako lipo natovarili takav prekršaj onda ti lipo tuži onog ko je dužan održavati takve površine .Uvijek je neko zadužen za održavanje takvih površina pa prema tome probaj kod odvjetnika koji ti može uzeti takav predmet.Koliko vidim iz tvog upita to ti je najbolje pa neka se utvrđiva neprilagođena brzina.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija