Jump to content

neisporučena roba


coldelite

Preporučene objave

Poštovani,
javljam vam se da mi pomognete ili date savjeta kako postupiti, naima naručio sam preko interneta paket (radi se o 3d printeru i dodaci), od Hrvatske tvrtke, narudžba je plaćena i naručena 14.8. Danas je 17.9. i još uvijjek dotični nisu poslali narudžbu, na email ne odgovaraju, telefonski javlja se gospodin koji se predstavlja kao vlasnik al on objašnjava da nema nikakve veze sa prodajom da je u projektiranju (drugog kontakta nema) uvijek obečavaju da će provjerit sto je s narudžbom i javiti i da mu pošaljem broj narudžbe na sms. U ovih mjesec dana zvao sam bar tri puta tjedno i slao sms nekoliko puta, nikad nisam dobio niti jedan odgovor niti informaciju što je i di je narudžba, savaki put je odgovor provjerit ćemo, javit čemo al nika se nisu udostojili javit i dalje ne znam što je s narudžbom i mojim novcem.
Zato vas molim da mi pomognete sa savijetom
hvala
 
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , coldelite je napisao:

nisu poslali narudžbu,

Nisu vam isporučili naručeni uređaj (?)

prije 3 sati , coldelite je napisao:

telefonski javlja se gospodin koji se predstavlja kao vlasnik al on objašnjava da nema nikakve veze sa prodajom da je u projektiranj

Pitaj te gospodina, koji se javio( i rekao da se time nema ništa i da se bavi projektiranjem) da usporedite
podatke, njegove firme i adrese,,žiro računa sa podacima koje vam je ,, firma prodavatelj dala.
Vuče mi to na prevaru.( recimo na trg. sudu mogu biti upisane dvije firme sa istim imenom i istom adresom,
ali jedna Doo , a druga - Jdoo )

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija