Jump to content

๐˜–๐˜ด๐˜ต๐˜ข๐˜ท๐˜ช๐˜ฏ๐˜ด๐˜ฌ๐˜ข ๐˜ณ๐˜ข๐˜ด๐˜ฑ๐˜ณ๐˜ข๐˜ท๐˜ข


Preporuฤene objave

๐˜”๐˜ฐ๐˜ญ๐˜ช๐˜ฎ ๐˜ด๐˜ข๐˜ท๐˜ซ๐˜ฆ๐˜ต ..๐˜ฏ๐˜ข๐˜ฌ๐˜ฐ๐˜ฏ ๐˜ต๐˜ข๐˜ต๐˜ช๐˜ฏ๐˜ฆ ๐˜ด๐˜ฎ๐˜ณ๐˜ต๐˜ช ..๐˜ฐ๐˜ฃ๐˜ข๐˜ท๐˜ญ๐˜ซ๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ข ๐˜ฐ๐˜ด๐˜ต๐˜ข๐˜ท๐˜ช๐˜ฏ๐˜ด๐˜ฌ๐˜ข ๐˜ณ๐˜ข๐˜ด๐˜ฑ๐˜ณ๐˜ข๐˜ท๐˜ข ๐˜ฏ๐˜ข ๐˜ฌ๐˜ฐ๐˜ซ๐˜ฐ๐˜ซ ๐˜ด๐˜ฎ๐˜ข๐˜ต๐˜ณ๐˜ข๐˜ฎ ๐˜ฅ๐˜ข ๐˜ด๐˜ข๐˜ฎ ๐˜ฐ๐˜ด๐˜ต๐˜ข๐˜ญ๐˜ข ..๐˜ฌ๐˜ข๐˜ฌ ๐˜ฃ๐˜ช ๐˜ณ๐˜ฆ๐˜ฌ๐˜ญ๐˜ช ๐˜ฏ๐˜ขลก๐˜ช ..๐˜ฌ๐˜ณ๐˜ข๐˜ต๐˜ฌ๐˜ช๐˜ฉ ๐˜ณ๐˜ถ๐˜ฌ๐˜ข๐˜ท๐˜ข . ๐˜–๐˜ด๐˜ต๐˜ข๐˜ทลก๐˜ต๐˜ช๐˜ฏ๐˜ข ๐˜ฌ๐˜ฐ๐˜ซ๐˜ถ ๐˜ซ๐˜ฆ ๐˜ช๐˜ฎ๐˜ข๐˜ฐ ๐˜ฎ๐˜ฐ๐˜ซ ๐˜ฐ๐˜ต๐˜ข๐˜ค ๐˜ฏ๐˜ข ๐˜ด๐˜ท๐˜ฐ๐˜ซ๐˜ฆ ๐˜ช๐˜ฎ๐˜ฆ ..๐˜ซ๐˜ข๐˜ท๐˜ฏ๐˜ช ๐˜ฃ๐˜ช๐˜ญ๐˜ซ๐˜ฆลพ๐˜ฏ๐˜ช๐˜ฌ ๐˜ซ๐˜ฆ ๐˜ฑ๐˜ฐ๐˜ฅ๐˜ช๐˜ซ๐˜ฆ๐˜ญ๐˜ช๐˜ฐ ๐˜ฑ๐˜ฐ ๐˜ฑ๐˜ฐ๐˜ญ๐˜ข ๐˜ถ ๐˜ด๐˜ท๐˜ฆ๐˜ฎ๐˜ถ , ๐˜ช๐˜ป๐˜ฎ๐˜ฆฤ‘๐˜ถ ๐˜ฎ๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ฆ ๐˜ช ๐˜ต๐˜ข๐˜ต๐˜ช๐˜ฏ๐˜ฆ ๐˜ด๐˜ถ๐˜ฑ๐˜ณ๐˜ถ๐˜จ๐˜ฆ ..๐˜ช๐˜ฏ๐˜ขฤ๐˜ฆ ๐˜ต๐˜ฐ ๐˜ซ๐˜ฆ ๐˜ต๐˜ข๐˜ต๐˜ข ๐˜ฏ๐˜ข๐˜ด๐˜ญ๐˜ซ๐˜ฆ๐˜ฅ๐˜ช๐˜ฐ ๐˜ฐ๐˜ฅ ๐˜ด๐˜ท๐˜ฐ๐˜ซ๐˜ช๐˜ฉ ๐˜ณ๐˜ฐ๐˜ฅ๐˜ช๐˜ต๐˜ฆ๐˜ญ๐˜ซ๐˜ขย 

ล ๐˜ต๐˜ฐ ๐˜ด๐˜ฆ ๐˜ต๐˜ชฤ‡๐˜ฆ ๐˜ฌ๐˜ถฤ‡๐˜ฆ ๐˜ถ ๐˜ฌ๐˜ฐ๐˜ซ๐˜ฐ๐˜ซ ๐˜ด๐˜ถ ลพ๐˜ช๐˜ท๐˜ซ๐˜ฆ๐˜ญ๐˜ช ๐˜ช ๐˜ป๐˜ข๐˜ซ๐˜ฆ๐˜ฅ๐˜ฏ๐˜ชฤ๐˜ฌ๐˜ช ๐˜ฑ๐˜ฐ๐˜ฅ๐˜ช๐˜ป๐˜ข๐˜ญ๐˜ช ..๐˜ช๐˜ด๐˜ฑ๐˜ข๐˜ญ๐˜ฐ ๐˜ซ๐˜ฆ ๐˜ฅ๐˜ข ๐˜ซ๐˜ข ๐˜ฏ๐˜ฆ๐˜ฎ๐˜ข๐˜ฎ ๐˜ฏ๐˜ช๐˜ฌ๐˜ข๐˜ฌ๐˜ท๐˜ฐ ๐˜ฑ๐˜ณ๐˜ข๐˜ท๐˜ฐ ๐˜ซ๐˜ฆ๐˜ณ ๐˜ฌ๐˜ถฤ‡๐˜ข ๐˜จ๐˜ญ๐˜ข๐˜ด๐˜ช ๐˜ฏ๐˜ข ลฝ๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ช๐˜ฏ๐˜ฐ ๐˜ช๐˜ฎ๐˜ฆ .

๐˜Ž๐˜ฐ๐˜ด๐˜ฑ๐˜ฐฤ‘๐˜ข ๐˜ซ๐˜ฆ ๐˜ป๐˜ฆ๐˜ฎ๐˜ญ๐˜ซ๐˜ถ ๐˜ฏ๐˜ข ๐˜ฌ๐˜ฐ๐˜ซ๏ฟฝ๐˜ซ๐˜ซ ๐˜ฆ ๐˜ฌ๐˜ถฤ‡๐˜ข ๐˜ช๐˜ป๐˜จ๐˜ณ๐˜ขฤ‘๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ข, ๐˜ต๐˜ข๐˜ฌ๐˜ฐฤ‘๐˜ฆ๐˜ณ ๐˜ฏ๐˜ข๐˜ด๐˜ญ๐˜ซ๐˜ฆ๐˜ฅ๐˜ช๐˜ญ๐˜ข ๐˜ข ๐˜ฌ๐˜ถฤ‡๐˜ข ๐˜ซ๐˜ฆ ๐˜ช๐˜ป๐˜จ๐˜ณ๐˜ขฤ‘๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ข ๐˜ฏ๐˜ฐ๐˜ท๐˜ค๐˜ฆ๐˜ฎ ๐˜ฐ๐˜ฅ ๐˜ด๐˜ต๐˜ข๐˜ฏ๐˜ข ๐˜ฌ๐˜ฐ๐˜ซ๐˜ช ๐˜ซ๐˜ฆ ๐˜จ๐˜ญ๐˜ข๐˜ด๐˜ช๐˜ฐ ๐˜ฏ๐˜ข ๐˜ฎ๐˜ฐ๐˜จ ๐˜ฐ๐˜ค๐˜ขย 

๐˜œ ๐˜ต๐˜ณ๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ถ๐˜ต๐˜ฌ๐˜ถ ๐˜ด๐˜ฎ๐˜ณ๐˜ต๐˜ช ๐˜ฌ๐˜ถฤ‡๐˜ข ๐˜ฏ๐˜ช๐˜ซ๐˜ฆ ๐˜จ๐˜ญ๐˜ข๐˜ด๐˜ช๐˜ญ๐˜ข ๐˜ฏ๐˜ข ๐˜ฎ๐˜ฐ๐˜จ ๐˜ฐ๐˜ค๐˜ข ๐˜ฏ๐˜ฆ๐˜จ๐˜ฐ ๐˜ฏ๐˜ข ๐˜ฏ๐˜ซ๐˜ฆ๐˜จ๐˜ฐ๐˜ท๐˜ถ ลพ๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ถย 

๐˜•๐˜ข ๐˜ถ๐˜ฑ๐˜ช๐˜ต ๐˜ฐ ๐˜ฏ๐˜ข๐˜ด๐˜ญ๐˜ซ๐˜ฆ๐˜ฅ๐˜ด๐˜ต๐˜ท๐˜ฐ ๐˜ถ ๐˜ฌ๐˜ถฤ‡๐˜ช ๐˜ณ๐˜ฆฤ‡๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ฐ ๐˜ฎ๐˜ช ๐˜ซ๐˜ฆ ๐˜ฅ๐˜ข ๐˜ฏ๐˜ฆ๐˜ฎ๐˜ข๐˜ฎ ๐˜ฑ๐˜ณ๐˜ข๐˜ท๐˜ฐ ๐˜ฏ๐˜ข ๐˜ฏ๐˜ถลพ๐˜ฏ๐˜ช ๐˜ฅ๐˜ช๐˜ฐ ๐˜ซ๐˜ฆ๐˜ณ ๐˜ฌ๐˜ถฤ‡๐˜ข ๐˜ฏ๐˜ฆ ๐˜จ๐˜ญ๐˜ข๐˜ด๐˜ช ๐˜ฏ๐˜ข ๐˜ฐ๐˜ค๐˜ข .

๐˜ˆ๐˜ฌ๐˜ฐ ๐˜ฏ๐˜ช ๐˜ฏ๐˜ฆ๐˜ต๐˜ฌ๐˜ฐ ๐˜ฎ๐˜ฐลพ๐˜ฆ ๐˜ณ๐˜ฆฤ‡ ๐˜ซ๐˜ฆ๐˜ญ ๐˜ต๐˜ฐ ๐˜ถ ๐˜ณ๐˜ฆ๐˜ฅ๐˜ถ ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

๐˜—๐˜ข ..๐˜ด๐˜ข๐˜ฅ ๐˜ซ๐˜ฆ ๐˜จ๐˜ฐ๐˜ต๐˜ฐ๐˜ท๐˜ฐ ..๐˜ช๐˜ด๐˜ฑ๐˜ข๐˜ฅ๐˜ข ๐˜ฅ๐˜ข ๐˜ฎ๐˜ช ๐˜ซ๐˜ฆ ๐˜›๐˜ข๐˜ต๐˜ข ๐˜ฃ๐˜ช๐˜ฐ ๐˜ฑ๐˜ฐ๐˜ฅ๐˜ด๐˜ต๐˜ข๐˜ฏ๐˜ข๐˜ณ ๐˜ถ ๐˜ด๐˜ท๐˜ฐ๐˜ซ๐˜ฐ๐˜ซ ๐˜ฌ๐˜ถฤ‡๐˜ช ..๐˜ข ๐˜จ๐˜ฐ๐˜ด๐˜ฑ๐˜ฐฤ‘๐˜ข ๐˜ซ๐˜ฆ ๐˜ป๐˜ฏ๐˜ข๐˜ญ๐˜ข ลก๐˜ต๐˜ข ๐˜ณ๐˜ข๐˜ฅ๐˜ช ..๐˜ฎ๐˜ช๐˜ด๐˜ญ๐˜ช๐˜ฎ ๐˜ฌ๐˜ข๐˜ฅ ๐˜ฃ๐˜ช๐˜ฉ ๐˜ด๐˜ฆ ลพ๐˜ข๐˜ญ๐˜ช๐˜ญ๐˜ข ๐˜ช ๐˜ฅ๐˜ฐ๐˜ฃ๐˜ช๐˜ญ๐˜ข ๐˜ฃ๐˜ช๐˜ฉ ๐˜ด๐˜ถ๐˜ฅ ..๐˜ซ๐˜ฆ๐˜ณ ๐˜ฌ๐˜ถฤ‡๐˜ข ๐˜ซ๐˜ฆ ๐˜ช๐˜ป๐˜จ๐˜ณ๐˜ขฤ‘๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ข ๐˜ฏ๐˜ฐ๐˜ท๐˜ค๐˜ฆ๐˜ฎ ๐˜ฐ๐˜ฅ ๐˜ด๐˜ต๐˜ข๐˜ฏ๐˜ข ๐˜ฌ๐˜ฐ๐˜ซ๐˜ช ๐˜ซ๐˜ฆ ๐˜ฃ๐˜ช๐˜ฐ ๐˜›๐˜ข๐˜ต๐˜ช๐˜ฏ ..๐˜ข ๐˜ด๐˜ท๐˜ช ๐˜ด๐˜ฎ๐˜ฐ ๐˜ถ๐˜ญ๐˜ข๐˜จ๐˜ข๐˜ญ๐˜ช ๐˜ถ ๐˜ต๐˜ถ ๐˜ฌ๐˜ถฤ‡๐˜ถ ..๐˜ฏ๐˜ฆ๐˜ฌ ๐˜ฐ๐˜ด๐˜ต๐˜ข๐˜ฏ๐˜ฆ ๐˜ฏ๐˜ข ๐˜ฅ๐˜ถลก๐˜ถ ๐˜ฏ๐˜ซ๐˜ฆ๐˜จ๐˜ฐ๐˜ท๐˜ฐ๐˜ซ ลพ๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ช ..๐˜›๐˜ข๐˜ต๐˜ฆ ๐˜ช๐˜ฐ๐˜ฏ๐˜ข๐˜ฌ๐˜ฐ ๐˜ท๐˜ชลก๐˜ฆ ๐˜ฏ๐˜ฆ๐˜ฎ๐˜ข ..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 01. 11. 2021. at 7:52, ๐˜™๐˜ช๐˜ซ๐˜ฏ๐˜ข๐˜ด je napisao:

๐˜•๐˜ข ๐˜ถ๐˜ฑ๐˜ช๐˜ต ๐˜ฐ ๐˜ฏ๐˜ข๐˜ด๐˜ญ๐˜ซ๐˜ฆ๐˜ฅ๐˜ด๐˜ต๐˜ท๐˜ฐ ๐˜ถ ๐˜ฌ๐˜ถฤ‡๐˜ช ๐˜ณ๐˜ฆฤ‡๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ฐ ๐˜ฎ๐˜ช ๐˜ซ๐˜ฆ ๐˜ฅ๐˜ข ๐˜ฏ๐˜ฆ๐˜ฎ๐˜ข๐˜ฎ ๐˜ฑ๐˜ณ๐˜ข๐˜ท๐˜ฐ ๐˜ฏ๐˜ข ๐˜ฏ๐˜ถลพ๐˜ฏ๐˜ช ๐˜ฅ๐˜ช๐˜ฐ ๐˜ซ๐˜ฆ๐˜ณ ๐˜ฌ๐˜ถฤ‡๐˜ข ๐˜ฏ๐˜ฆ ๐˜จ๐˜ญ๐˜ข๐˜ด๐˜ช ๐˜ฏ๐˜ข ๐˜ฐ๐˜ค๐˜ข .

Nije stvar ลกto je kuฤ‡a na oca, veฤ‡ ลกto nije doลกlo do povrijede prava na nuลพni dio, to stoga ลกto se nuลพni dio promatra u pogledu ostavine u cjelini, a ne parcijalno.ย 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Majka je dobila stan od firme,veci,jer je mene prijavila da stanujemKao njen najstariji sin,iako sam bio podstanar,i nakraju zavrsio kod bake,dtan su prodali bez da sam ja znao miti me obavijestili,kakva ja imam prava,a novce od stana su potroลกili,o kupili malu garsonjeru,gdje je do nedavno majka ลพivila,sad je u domu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 20 minuta, Jegerbrzq je napisao:

Majka je dobila stan od firme,veci,jer je mene prijavila da stanujemKao njen najstariji sin,iako sam bio podstanar,i nakraju zavrsio kod bake,dtan su prodali bez da sam ja znao miti me obavijestili,kakva ja imam prava,a novce od stana su potroลกili,o kupili malu garsonjeru,gdje je do nedavno majka ลพivila,sad je u domu

Ako je majka bila vlasnik, onda je bila slobodna raspolagati sa svojom imovinom, pa ju je tako mogla i prodati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ukljuฤi se u diskusiju

Moลพete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaลก korisniฤki raฤun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim raฤunom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadrลพaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaลก je prethodni sadrลพaj vraฤ‡en..   Oฤisti

×   Ne moลพete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Vaลพna informacija