Jump to content

Brisanje djelatnosti


mzadanji

Preporučene objave

Poštovani, osnovao sam agenciju za privremeno zapošljavanje prije dva tjedna.

Jedino što mi je preostalo za riješiti je upis u evidenciju za agencije za privremeno zapošljavanje po posebnom propisu.

Grešku sam napravio kada sam poslušao savjet knjigovođe da registriram što više djelatnosti ( što nisam smio jer agencije za privremeno zapošljavanje ne smiju imati ostale djelatnosti). Predao sam zahtjev za upis ali me gospođa iz ministarstva nazvala i rekla da moram obrisati sve ostale djelatnosti. I da moram dostaviti klasu klasa 102-02/21-04/93.

Moje pitanje je kako se brišu djelatnosti? Koji zahtjev i gdje trebam dostaviti?

 

Hvala na odgovoru.

Lp

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 19 minuta, mzadanji je napisao:

Moje pitanje je kako se brišu djelatnosti? Koji zahtjev i gdje trebam dostaviti?

Tamo gdje ste i radili dokumentaciju za Agenciju ( pretpostavljam - javni bilježnik ) ali, mislim da će u postupku brisanja ostalih 
djelatnosti, morati raditi - sve iz početka.
Jer sad morate mijenjati osnivačke akte - ali, sve če vam reči tamo gdje ste radili  papire za registraciju .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 19 sati , frenki zg je napisao:

Tamo gdje ste i radili dokumentaciju za Agenciju ( pretpostavljam - javni bilježnik ) ali, mislim da će u postupku brisanja ostalih 
djelatnosti, morati raditi - sve iz početka.
Jer sad morate mijenjati osnivačke akte - ali, 

Hvala na odgovoru, agenciju sam otvarao online putem start aplikacije. Zvao sam javnog bilježnika i mora se putem njih raditi izjava sa ovjerom. 

Hvala još jednom na odgovoru. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija