Jump to content

Ovrha_brze pozajmice


dario1983

Preporučene objave

Pozdrav ekipi… molim nekoga tko je imao iskustvima sa ovrhama od strane firmi koji daju brze pozajmice koliko dana nakon dospijeća plaćanja zajma sjeda ovrha na račun? Ukoliko se ne plati 5 dana nakon roka dospijeća pokreće se ovrha… i sad ne znam koliko dana je potrebno da se to procesuira. Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 minuta, dario1983 je napisao:

Hvala na odgovoru. Još jedna stvar. Jel riješene o ovrsi šalju preporučeno na kućnu adresu ili e mailom može sve ic? 

o kome se radi ... jer se sa svima njima može dogovoriti ..... nikome od njih nije u interesu ovrha .... i kada pošalju ide prvo naplata preko agencije i onda ako ne platite može ići ovrha

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 minuta, Saravili je napisao:

o kome se radi ... jer se sa svima njima može dogovoriti ..... nikome od njih nije u interesu ovrha .... i kada pošalju ide prvo naplata preko agencije i onda ako ne platite može ići ovrha

NetInfo i Photobip. Moći ću dug podmirit 20 tak dana nakon dospijeća. Budem im poslao mail pa da vidim ukoliko će ići ovrha da mi pošalju preporučeno na adresu firme di radim ili da osobno preuzmem kod njih.  Nije mi bas zgodno da mi dolazi išta na kućnu adresu. 

prije 5 minuta, Saravili je napisao:

o kome se radi ... jer se sa svima njima može dogovoriti ..... nikome od njih nije u interesu ovrha .... i kada pošalju ide prvo naplata preko agencije i onda ako ne platite može ići ovrha

Kako mislite naplata preko agencije?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 minuta, dario1983 je napisao:

NetInfo i Photobip. Moći ću dug podmirit 20 tak dana nakon dospijeća. Budem im poslao mail pa da vidim ukoliko će ići ovrha da mi pošalju preporučeno na adresu firme di radim ili da osobno preuzmem kod njih.  Nije mi bas zgodno da mi dolazi išta na kućnu adresu. 

Kako mislite naplata preko agencije?

pa lijepo prvo pošaljite mail na korisničku službu, objasnite im situaciju i kažete da ih molite da vam odobre da iznos platite tada i tada radi toga i toga, onda će vam oni reći je li im taj datum ok ili će vam ponuditi drugi datum koji je njima prihvatljiv.

 

a prvo vam ide na agenciju na naplatu potraživanja, i ako njima platite onda vam ne ide ovrha.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 minuta, Saravili je napisao:

pa lijepo prvo pošaljite mail na korisničku službu, objasnite im situaciju i kažete da ih molite da vam odobre da iznos platite tada i tada radi toga i toga, onda će vam oni reći je li im taj datum ok ili će vam ponuditi drugi datum koji je njima prihvatljiv.

 

a prvo vam ide na agenciju na naplatu potraživanja, i ako njima platite onda vam ne ide ovrha.

Na koji način agencije funkcioniraju? Nadam se da ne zovu mene i ukućane svakodnevno i ne šalju razne obavijesti doma. To je to to od mene i mojih pitanja. Puno hvala na odgovorima. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija