Jump to content

Valjanost oporuke, molim hitno


anonimno

Preporučene objave

Da li je oporuka valjana ako oporučitelj nije pred svjedocima izjavio odnosno rekao "to je moja oporuka" i pred vama svjedocima je potpisujem? Naime, radi se o pisanoj oporuci pred svjedocima i pred bilježnikom je otvorena oporuka, pročitana i ja sam je dobila na uvid i oporuka je potpisana od strane oporučitelja na jednoj strani i to jedva da se vidi potpis a na drugoj strani te oporuke je nadopisano citiram" ovu oporuku je on pročitao, razumio i potpisao" a onda ispod toga potpis svjedoka, bez da ju je oporučitelj je na toj istoj strani potpisao pa ispod toga svjedoci, jel takva oporuka valjana jer uopće je čudno sve u toj oporuci pa tako i njegov potpis koji prema njegovoj osobnoj uopće ni ne sliči njegovoj pa onda do toga da ju on pri kraju same strane papira potpisuje jedva se vidi a iza na drugoj strani nadopisivano da je on to razumio i potpisao, pa jer to ne bi trebao izjaviti isam oporučitelj u prvom licu da je to njegova oporuka i da je potpisuje pred svjedocima?

Molim hitno za savjet jer doista sam u dvojbi obzirm da sam ja zakonski nasljednik da nema oporuke

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija