Jump to content

Prijedlog za ovrhu-rjesenje


Dubo

Preporučene objave

Na moj "Prijedlog za ovrhu radi ostvarenja obveze na radnju koju moze obaviti samo ovrsenik" u rujnu 2005 godine;

Opcinski sud donosi Rjesenje o ovrsi u sijecnju 2006.godine kojim se pod prijetnjom novcanom kaznom nalaze ovrsitelju da izvrsi radnju iz pravomocne presude(konkretno radi se o povratu u radni odnos),

Ovrsenik prema pravnoj pouci ulaze zalbu i trazi ponistenje Rjesenja o ovrsi,ali Zupanijski sud mu odbija tu zalbu i pravomocno potvrdjuje ovrhu u kolovozu 2006 godine.

Opcinski sud u studenome 2006. Ovrseniku odredjuje novcanu kaznu zbog neizvrsenja radnje ,ali u pravorijeku opet navodi da ovrsenik ima pravo zalbe u roku od tri dana Zupanijskom sudu sto ovaj i cini u redovnom roku.

Dakle od "Rjesenja o ovrsi" je proteklo godinu i mjesec dana,a 'igre" se nastavljaju.

Ima li tko da mi gornje objasni i predlozi sta mi je ciniti

Hvala :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovrsnu "igru" igrate slabije od njega, sorry, to i sami vidite. Ili ste propustili nesto uciniti, ili vi ili vas odvjetnik. :coffe:

 

S obzirom da sada vec trpite stetu zbog neispunjenja ovrsenikove obaveze, sada morate pokrenuti "slijedeci nivo igre" - tuzbu za odstetu zbog neizvrsenja ovrsenikove obaveze. :-x

 

Tuzbu vam mora sastaviti odvjetnik, odstetni zahtjev mora biti realan, uvecan za zakonske kamate i troskove novog postupka, sa zahtjevom za isplatu odmah. 8-)

 

Vec samim primitkom ovakve tuzbe ovrsenik ce morati poceti poduzimati ili radnje oko povlacenja vase tuzbe (ako imate dobrog odvjetnika, ova tuzba ce za njega i vas biti macji kasalj a za ovrsenika nocna mora) sto znaci da ce vas i primiti na posao, ili ce uci i u drugu parnicu koju ce opet - izgubiti. :evilw:

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma hvala na savijetu,vec duze mislim da me odvjetnik(uostalom on je vodi ovu igru) "prodaje",a ko zna mozda niti nije znao za ovo.....

je napisao:

Ovrsnu "igru" igrate slabije od njega, sorry, to i sami vidite. Ili ste propustili nesto uciniti, ili vi ili vas odvjetnik. :coffe:

 

S obzirom da sada vec trpite stetu zbog neispunjenja ovrsenikove obaveze, sada morate pokrenuti "slijedeci nivo igre" - tuzbu za odstetu zbog neizvrsenja ovrsenikove obaveze. :-x

 

Tuzbu vam mora sastaviti odvjetnik, odstetni zahtjev mora biti realan, uvecan za zakonske kamate i troskove novog postupka, sa zahtjevom za isplatu odmah. 8-)

 

Vec samim primitkom ovakve tuzbe ovrsenik ce morati poceti poduzimati ili radnje oko povlacenja vase tuzbe (ako imate dobrog odvjetnika, ova tuzba ce za njega i vas biti macji kasalj a za ovrsenika nocna mora) sto znaci da ce vas i primiti na posao, ili ce uci i u drugu parnicu koju ce opet - izgubiti. :evilw:

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija