Jump to content

Dioba roditeljskog stna


Boris535

Preporučene objave

Postovanje svima,nakon smri roditelja dogovor izmedu mene i brata ,napominjen usmeni bio slijedeci..On nasljeduje  2000 urbaniziranog zemljista + jedna parcela .Meni ostaje pripadajuci stan 57 kvadrata u kjohen zivin  sa suprogon i dvoje dijece preko 25 g.Na  ostavinskoj raspravi,pojavio se i trazi polovicu stana.,naravno na koje se uknjizio .Napominjem da urbanisticku parcelu je dobio razgvanucen suvlasnickih odnosa i kojem je bilo vise nas.Postivajuci dogovor prepustia sam mu tu parcelu iako  sam i sam bio zainteresiran za nju.Sta sad ?On zici na drugoj adresi ne zeli nikakve dogovor,nit je zainteresiran .Stan ima podrum od 40 kvadrata koje mu nudim ,on ne zeli .Situcaji je za mene mucna iako sam sam kriv ,vijerovao sm na rijec.Na kraju osta bez parcele i pola stana.Sudskim  mogu trazit podjelu ,a to bi trajalo ,a bilo bi financiski iscroljuce.Molio bin Vas bilo kakvo misljenje,prjedlog sta napravit,kako dalje.. hvala unaprijed

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija