Jump to content

Konstantno omalovažavanje od strane policajca


cyberguy

Preporučene objave

Pozdrav

Htio bih iznijeti svoj slucaj te primiti neki savjet, sto uciniti a sto ne

Trenutno se protiv mene vodi kazneni postupak tj sud je u tijeku za Računalnu prijevaru.

Prilikom pretresa doma, sam sam dobrovoljno predao 0,25 grama marihuane za sto sam naknadno platio kaznu,

Ja znam da sam sada zauvijek oznacen u sustavu, toga sam svjestan i s tim se moram nositi.

Međutim, dolazim do problema, sto živim u maloj sredini i jedan određeni policajac se poprilicno bahato odnosi prema meni,

Kako bi to rekli kod nas ima "pik" na mene, poprilicno sam siguran jer prilikom pretresa kuce, nisam mu htio reci gdje sam nabavio tih 0.25 grama marihuane,

tada mi je rekao i citiram ga "Reci mi gdje si nabavio travu,biti ce ti lakše u životu"

Ja sam rekao da je to moje tj da sam posadio.

Najveci je problem sto me cesto nenadano zaustavlja u prometu iako je od svega tj pretrage mog doma proslo godinu dana,

Uvijek mi radi pretres automobila, npr ne vrsi pregled nego pretres bez sudskog naloga

Sinoc je malo eskaliralo i zato i pisem ovdje, zaustavio me je, nije se ni legitimirao tj pokazau znacku, bio je u civilu iza njega u pratnji policijski auto

tumbao po autu, koji i nije moj, vozio sam kolegin auto jer je on popio dva-tri piva, ja nisam nista, napominjem kolega nema nikakvih problema sa zakonom.

da bi zatim rekao kolegi ti sjedi u auto a ti ostani vani tj meni, i tu mi kaze, citiram, "Na tebi treba izvrsiti albansko mučenje, rezati ti kožu sa nogu dok ne propricas"

i dalje mi govori kako sam bezobrazan iako sam se kulturno odnosio i sve im dao na uvid.

Poenta je da se osjecam kao šljam, ljudsko smeče, koliko me je psihicki izvrijeđao s tim riječima

da ne govorim da su mi trebala sinoc 2 helexa po 0.25 da uspijem zaspati.

Htio bih makar podnjeti pritužbu na određenog policajca,ali me strah za svoj život tj da će se još gore odnositi prema meni, ne žeim živjeti u strahu da će me budala ponovno zaustaviti i maltretirati

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 25. 02. 2022. at 13:29, cyberguy je napisao:

Htio bih makar podnjeti pritužbu na određenog policajca,ali me strah za svoj život tj da će se još gore odnositi prema meni, ne žeim živjeti u strahu da će me budala ponovno zaustaviti i maltretirati

pa ako je on "uhvatio pik na tebe" ,onda svakako nemaš šta izgubiti....napišeš prijavu (u zagreb) ,objasniš svoje probleme sa zakono m i da otad on tebe konstantno "maltretira"...svaki put kad te zaustavi samo zato što je tebe vidio u autu ,napišeš prijavu....nemoj se više baviti nezakonitim aktivnostima ,ako je problem zaustavljanja prilikom vožnje,snimaj vožnju (indirektno češ snimiti i njegovo ponašanje)....ako snimaš mobitelom ,dužan si ga upozoriti (iako u nekim slučajevima se može i tajno snimanje priložiti sudu) da snimaš njegovo postupanje,ako ti naredi da prestanes ,ti ugasi,a on će onda objašnjavati zašto je to naredio...budi "čist" pa kome prije dosade neugodnosti...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija