Jump to content

Nagodba


Ina3

Preporučene objave

Molim pomoć i objašnjenje! Suduznik sam u kreditu dignutom u privrednoj banci 2017god. 2021god kredit je otkazan i prodan eos matrixu. Obavjestena sam od privredne, a od eosa na moje inzistiranje je poslan ugovor sa zamagljenim iznosom pod kojim je kupljen dug. Imam redovne obustave preko racuna od strane fine, a kao ovrhovoditelj je i dalje upisana privredna. Ja sam se pokusala nagodit sa eosom i ono sto mi nude je da platim dio duga, za uzvrat ce povuci ovrhu prema meni i ja sam se prema njima rijesila duga. Ostatak iznosa ce oni teretit duznika kredita. Pitanje moje je koliko mi je to sigurna opcija, odnosno da li oni mogu kada hoce, a ako se nece moci naplatit od duznika ponovno meni poslat ovrhu?Oni navode da cu time rijesit svoj dug prema njima i pismo namjere od strane njih je dokument koji mi to garantira. Radi se o velikom iznosu. Nije mi namjera zavlacit i vodit sudske postupke, zelim se rijesit ovrhe jer nemogu normalno zivjet.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija