Jump to content

stecaj potrošača ponovno ovrha


solovana2020

Preporučene objave

poštovani 2019 pravomocnom odlukom sam odblokirana I maknuti su mi svi dugovi jer sam ispunjavala sve uvjete. 3 pune godine sam 0 kuna duga odblokiranih računa.Odjednom sada u 1 mjesecu vidim fali mi novac na računu i pronalazim ovrhu iz 2017 koja je na rjesenju. idem fina..sud..eos matrix...fina kaze mi smo postupili po nalogu ovrhovoditelja i vi ste samo oslobodjeni naknade ...sud nikoga nema za pomoći.. eos niste oslobodjeni..poslala sam dopise..uglavnom po rjesenju fina i eos tvrde da sam oslobodjena samo naknada..ja na to pitam a kako sam onda oslobodjena jednom odblokirana 3 godine 0 duga ..odgovor fine je da 2019 smo vas odblikirqli po rj2senju ali sada ipak niste oslobodjeni duga nwgo samo naknade..imam sve prepiske sa svima...na rubu sam..nitko nezna protumačiti rješenje.. ako sam samo naknada pa ostalo bi mi duga i nw bi me odblokirali..pomozite.. hvala Vam

uređeno: od solovana2020
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , Borbena7 je napisao:

Samo treba u rješenju suda vidjeti kojeg iznosa i na ime čega ste oslobođeni. To što ovršna isprava nije bila zavedena na FINA-i ne znači da ste oslobođeni duga, jer ju je ovrhovoditelj mogao povući iz reda naplate.

sve ovrhe navedene na rjesenju su bile zavedene na FINI I nemam osim toga dugova prema nikome ispunila sam uvjet do 20 000 i 3 godine i nema imovine i sve sve ali na rjeswnju pored osnova za plaćanje pišu naknade 200 300 kn i piše da sam oslobodjena daljnjih obaveza prema tim osnovama..dakle sudski savjetnik na sudu kaze da ne razumije rješenje...jer ako sam samo naknada onda bi to bio mali iznos i ostali bi mi svi dugovi te ih fina 2019 ne bi maknula niti me odblokirala..mozda da idem sucu koji je donio rješenje jer ovo nema smisla..hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija