Jump to content

Odricanje suvlasnistva auta


fifi123

Preporučene objave

Zaduzio sam se kamataru 26k hrk, dogovor je bio vracanje 39k za 2mj. Proslo je 2mj meni su kasnili novci te on dize dug na 52k sveukupno, sa time da sam mu vratio 8k nedavno. Danas se nalazim sa njime te mi prica da cu morat potpisat kupoprodajni ugovor za svoj auto ako do petka ne stignu novci (auto vrijednosti 15k€) te isto saznajem da mi je uzo sat od 6k€ koji je bio depozit kao. Sada neznam dali da potpisujem taj ugovor i koji dokazi su mi vazeci na sudu zato jer ih mislim pocet skupljat ako ce ikad bit potrebno zbog ovoga na sud il nesto. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 08. 03. 2022. at 1:34, fifi123 je napisao:

Zaduzio sam se kamataru 26k hrk, dogovor je bio vracanje 39k za 2mj. Proslo je 2mj meni su kasnili novci te on dize dug na 52k sveukupno, sa time da sam mu vratio 8k nedavno

 

Na 08. 03. 2022. at 1:34, fifi123 je napisao:

te isto saznajem da mi je uzo sat od 6k€ koji je bio depozit kao.

sa 26 na 52000 kuna za 2 mjeseca?

uzeo sat 44 000kn+8000 to je 52000kn

Na 08. 03. 2022. at 1:34, fifi123 je napisao:

Danas se nalazim sa njime te mi prica da cu morat potpisat kupoprodajni ugovor za svoj auto ako do petka ne stignu novci (auto vrijednosti 15k€)

koja je logika da traži i auto?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 16 sati , Borbena7 je napisao:

Gdje Vam je upisano takvo suvlasništvo?

Evo imali smo ostavinsku u 10mj i zaboravili rec da se samo na mene vodi aute te smo onda samo ostavili tako kako je

 

prije 11 sati , Mister-X je napisao:

 

sa 26 na 52000 kuna za 2 mjeseca?

uzeo sat 44 000kn+8000 to je 52000kn

koja je logika da traži i auto?

Nema ni meni logike, rade cu prodat auto

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , sivko je napisao:

Valjda unaprijed zna da love neće bit i da će opet kamate debelo podignut dug.

to mu je sad kasno....garancije su uzimaju prije posudbe....ako fifi123 ne želi dati dodatnu garanciju ,može samo čekati da mu vrati novac ili na sud.....pretpostavljam da na sud neće...

prije 2 sati , fifi123 je napisao:

Nema ni meni logike, rade cu prodat auto

pa ako ne vidiš druge situacije za vraćanje duga ,onda prodaš auto i vratiš dug...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 15 sati , Mister-X je napisao:

to mu je sad kasno....garancije su uzimaju prije posudbe....ako fifi123 ne želi dati dodatnu garanciju ,može samo čekati da mu vrati novac ili na sud.....pretpostavljam da na sud neće...

Neće na sud ali vjerovatno ima drugih metoda.Jednu garanciju je uzeo sad bi i drugu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija