Jump to content

ovrha na nekretninu


omis25

Preporučene objave

Postovanje,

Ovrhovoditelj je pokrenio ovrhu na sud zbog dugova na kraju odvjetnik je napisao ovrsenicima se zabranjuje raspologanje navedenim nekretninama uz prijetnju zakonskim posljednicima.

ovrsenici se upozoravanju na kazneno pravne posljedice postupanja protivno zabrani ove tocke rjesenja o ovrsi u smislu odredbi cl 228 kaznenog zakona. 
 

kada procitam kazneni zakon 228 je krada. Ako je ovo istina onda je ovo kleveta I dali ja imam pravo tuzit ovdjetnika za ovu uvredu 
 

sada se ja pitam gdje ja mogu spavat ako ovo supine moj dio duga je 30.000 kuna i drugi suvlasnik je isto 30.000

ja nemogu da platim ja Sam mislio da ispod 40 tisuca nemore se ovrha na nekretninu napravit ako oni uspio I dode do trazbe do kada ja mogu nac novac I platit da nedode do prodaje 

 

puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , omis25 je napisao:

Ako je ovo istina onda je ovo kleveta I dali ja imam pravo tuzit ovdjetnika za ovu uvredu 

Ne.

prije 8 sati , omis25 je napisao:

ja nemogu da platim ja Sam mislio da ispod 40 tisuca nemore se ovrha na nekretninu napravit ako oni uspio I dode do trazbe do kada ja mogu nac novac I platit da nedode do prodaje 

 

Može, ovisi od kada je dugovanje i koji se Ovršni zakon primjenjuje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija