Jump to content

Opći dio - savršena skripta!


anonimno

Preporučene objave

Pozdrav!

Bez lažne skromnosti, izradio sam savršenu skriptu za OPĆI DIO DRŽAVNOG STRUČNOG ISPITA.

 

- 116 stranica napisanih u Wordu 2002

- font: Arial

- osnovna veličina slova: 10

- stvarano tijekom 2006. godine

 

Zašto je ovo najbolja moguća skripta?

Uopće nije klasična skripta na kakve smo navikli.

Vladina Uredba o postupku, načinu polaganja i programu državnog stručnog ispita iz 2006. godine sadrži popis svih propisa koje je potrebno naučiti za OPĆI DIO Državnog stručnog ispita. Sa internetske stranice Narodnih novina skinuo sam sve te propise, prebacio ih u Word, i onda se bacio na višemjesečno detaljno i mukotrpno skraćivanje i preuređivanje tog teksta. Skripta je u biti kompilacija svih tih zakona i podzakonskih akata potrebnih za ispit, ali u ZNATNO UNAPRIJEĐENOM OBLIKU:

- izbačeni su svi nebitni članci (konačna količina teksta je znatno skraćena, a ništa bitno ne nedostaje, niti je smisao narušen - štoviše, lakše je i čitati i razumijeti);

- ubačene su sve najnovije izmjene tih propisa;

- sva nabrajanja (kojih ima jako mnogo) napisana su neusporedivo preglednije;

- izmijenjeni su svi arhaični (srpski) izrazi iz onih zakona koji se nakon osamostaljenja RH nisu mijenjali;

- ispravljeno je na stotine pravopisnih i tiskarskih grešaka;

- nejasno napisani dijelovi teksta zamijenjeni su normalnijim rečeničnim konstrukcijama koje su lakše za čitanje, razumijevanje i pamćenje;

itd, itd...

 

Uz skriptu se nalazi i 200 PITANJA - prikupljenih sa nekoliko različitih ispitnih datuma tijekom 2006. godine. Tim pitanjima obuhvaćena je većina svih pitanja koja se postavljaju na ispitu!!!

 

Ja sam položio Državni stručni ispit krajem 2006. godine iz prvog puta.

SVE što je za to potrebno jest ova skripta i nekoliko tjedana koncentracije.

 

Alternative za učenje su vam:

1.

knjižurina Program općeg dijela državnog stručnog ispita - koja košta 200 kn i iz koje ćete učiti mjesecima, čitajući mnoge nebitne dijelove teksta koji su u mojoj skripti izostavljeni (čime se štedi vrijeme i energija);

2.

bezbrojne skripte koje već postoje, i koje se ni po čemu uopće ne mogu mjeriti s mojom, a spremanje Državnog stručnog ispita po njima je čisto kockanje (nerazumljivo i neuredno napravljene, nepotpune, itd) - hoćete li biti sretne ruke?

 

Kad bih naplaćivao skriptu po uloženom radu, recimo da je to pola godine intelektualnog rada, pa računajte... ali tada je nitko ne bi mogao platiti. Tako da bi nekakva naknada, po dogovoru, bila u redu...

 

KONTAKTIRATI me možete na e-mail: xxxxxxxxxx

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma dajte ljudi kaj vam je! Prijavila sam ispit i čekam poziv. Nije mi svejedno. No, učim iz zakona i ne zavaravam se da postoji savršena skripta. Osoba koja je napravila tu "savršenu" skriptu neka ju spremi i neka se ponosi svojom sposobnošću. Osobi poručujem: ono što naučim samo je moje znanje i to mi nitko ne može oduzeti, a podijeliti s nekim svoju sreću je ono što ona očito ne zna. Zato svima želim puno uspjeha, a kada (ne ako) položim ispit javiti ću se da podijelim iskustvo i pitanja. Ćao ljudi!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Bez lažne skromnosti, izradio sam savršenu skriptu za OPĆI DIO DRŽAVNOG STRUČNOG ISPITA.

 

- 116 stranica napisanih u Wordu 2002

- font: Arial

- osnovna veličina slova: 10

- stvarano tijekom 2006. godine

--------------------------------------------------------------

Zanima me ta tzv. savršena skripta, molim te da mi se javiš na mail baraberka@yahoo.com

 

Ispit imam vrlo skoro, pa te molim da mi se javiš što prije!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija