Jump to content

Nesigurnost u izjavu


darkstar

Preporučene objave

Pozdrav,

htjela bi pomoc oko toga sto mi se moze dogoditi.

Naime, prijavila sam kradu mobitela. Jedini razlog je taj sto sam micala zastitu kako bi mi bilo sto brze uci u mobitel a pisala sam biljeske u njega. Zbog samog mobitela nebih dizala paniku.
Nisam 100% sigurna jesam tu zastitu vratila.
U njemu je brdo dokumenata s e gradana, puno slika dokumenata i biljeski s osobnim podatcima. Sve ono sto nikada nebi trebalo biti u mobitelu...
Uhvatila me ogromna panika i otsla sam na policiju. Naravno navela sam odmah da ja nikog nisam vidjela, samo da znam da na relaciji ja mobitel nisam koristila.
Rekla sam im to ali nisam sigurna o slijedu dogadaja koje sam navela. Jurila sam po gradu i sve preispitujem. Pogotovo sada.
Tek kada sam se vratila sam skuzila da sam napravila glupost. Nikada nista nisam prijavila i trebala sam se o tome konzultirati prvo a ne tako nesmotreno i nesigurno ici nesto prijaviti.

Zanima me ako se nesto sto sam ja navela ne podudara sa kamerama na kojima se nesto vidi hocu li to biti kazneno djelo i sto mi se moze dogoditi?

Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne, ništa neće biti. Normalno je da si uznemirena, da nisi bila u takvoj situaciji i da nisi mogla odmah rekonstruirati gdje si bila i što si radila. Ako si nešto pogriješila, odeš ponovno na policiju i nadopuniš/ispraviš raniju izjavu, nije nikakav problem.

A ako u međuvremenu nađeš mobitel, isto tako odeš i to prijaviš, također nije nikakav problem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , drot13 je napisao:

Ne, ništa neće biti. Normalno je da si uznemirena, da nisi bila u takvoj situaciji i da nisi mogla odmah rekonstruirati gdje si bila i što si radila. Ako si nešto pogriješila, odeš ponovno na policiju i nadopuniš/ispraviš raniju izjavu, nije nikakav problem.

A ako u međuvremenu nađeš mobitel, isto tako odeš i to prijaviš, također nije nikakav problem.

Hvala puno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija